Zbiorniki wyrównawcze do pojazdów ciężarowych w ofercie Nissens

person Adrian Januszkiewicz 4/02/2019

Nissens wraz z nowym rokiem wprowadził do oferty zbiorniki wyrównawcze układów chłodzenia silnika, dedykowane do pojazdów ciężarowych.

Nowa linia produktowa obejmuje w tej chwili 24 referencje, a pozostałych 12 jest w opracowaniu. Oferta zawiera zbiorniki do popularnych pojazdów ciężarowych tj. MAN, Scania, Renault, Volvo, DAF, IVECO, Mercedes-Benz. Aktualna oferta pokrywa aplikacje do ponad 360 modeli ciężarówek.

 

Wszystkie zbiorniki zostały zaprojektowane, wykonane i przetestowane w celu uzyskania najwyższej jakości i trwałości produktu. W procesie przygotowania produktu zbiorniki zostały poddane m.in. testom odporności na wibracje, impulsy ciśnienia, cykle rozszerzalności cieplnej oraz testom na rozerwanie nadciśnieniem.

Zdjęcie 1. Przykładowa karta katalogowa zbiornika Nissens ref. 996020, mającego zastosowanie do pojazdów ciężarowych Scania, modele 4, R, P, G. Korek zbiornika oraz czujnik w komplecie.

Większość oferty zawiera w kartonie, w komplecie, w cenie produktu, wysokiej jakości korki oraz czujniki (adekwatnie do kompletacji produktów OE), przez co zbiorniki są gotowe do szybkiego montażu przez mechaników. Zbiorniki dostarczane w komplecie z dodatkowymi elementami (tj. korki i/lub czujniki) oznaczone są w katalogu Nissens ikoną – logo First Fit. Doboru zbiorników wyrównawczych Nissens można dokonać np. z poziomu katalogu online Nissens, dostępnego dla każdego bez konieczności logowania, pod adresem www.nissens.com.pl/katalog. Oferta jest ujęta także w katalogu TecDoc.

 

Główne cechy zbiorników Nissens, podane przez producenta:

 

  • Wysokiej jakości produkt, zaprojektowany i wszechstronnie przetestowany
  • Wzmocnione króćce przyłączeniowe (wybrane referencje)
  • Każdy produkt testowany na szczelność
  • Wysokiej jakości korki i czujniki, w komplecie z produktem (wybrane referencje)
  • Łatwy dobór produktów poprzez precyzyjny i czytelny katalog Nissens
  • 2 lata gwarancji.

 

Zbiornik wyrównawczy Nissens wystartował z powodzeniem w motorsporcie, gdzie liczy się wysoka wytrzymałość i trwałość części zamiennych – korzysta z niego 4-krotny mistrz FIA Truck Race, Jochen Hahn.

Zdjęcie 2. 4-krotny mistrz FIA Truck Race, Jochen Hahn, ze zbiornikiem wyrównawczym Nissens.

Zbiorniki Nissens są dostępne w Polsce poprzez sieć największych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów ciężarowych.

 

Źródło: Nissens

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl