Zbiorniki wyrównawcze do pojazdów ciężarowych w ofercie Nissens | MOTOFAKTOR

Zbiorniki wyrównawcze do pojazdów ciężarowych w ofercie Nissens

Nissens wraz z nowym rokiem wprowadził do oferty zbiorniki wyrównawcze układów chłodzenia silnika, dedykowane do pojazdów ciężarowych.

Nowa linia produktowa obejmuje w tej chwili 24 referencje, a pozostałych 12 jest w opracowaniu. Oferta zawiera zbiorniki do popularnych pojazdów ciężarowych tj. MAN, Scania, Renault, Volvo, DAF, IVECO, Mercedes-Benz. Aktualna oferta pokrywa aplikacje do ponad 360 modeli ciężarówek.

 

Wszystkie zbiorniki zostały zaprojektowane, wykonane i przetestowane w celu uzyskania najwyższej jakości i trwałości produktu. W procesie przygotowania produktu zbiorniki zostały poddane m.in. testom odporności na wibracje, impulsy ciśnienia, cykle rozszerzalności cieplnej oraz testom na rozerwanie nadciśnieniem.

Zdjęcie 1. Przykładowa karta katalogowa zbiornika Nissens ref. 996020, mającego zastosowanie do pojazdów ciężarowych Scania, modele 4, R, P, G. Korek zbiornika oraz czujnik w komplecie.

Większość oferty zawiera w kartonie, w komplecie, w cenie produktu, wysokiej jakości korki oraz czujniki (adekwatnie do kompletacji produktów OE), przez co zbiorniki są gotowe do szybkiego montażu przez mechaników. Zbiorniki dostarczane w komplecie z dodatkowymi elementami (tj. korki i/lub czujniki) oznaczone są w katalogu Nissens ikoną – logo First Fit. Doboru zbiorników wyrównawczych Nissens można dokonać np. z poziomu katalogu online Nissens, dostępnego dla każdego bez konieczności logowania, pod adresem www.nissens.com.pl/katalog. Oferta jest ujęta także w katalogu TecDoc.

 

Główne cechy zbiorników Nissens, podane przez producenta:

 

  • Wysokiej jakości produkt, zaprojektowany i wszechstronnie przetestowany
  • Wzmocnione króćce przyłączeniowe (wybrane referencje)
  • Każdy produkt testowany na szczelność
  • Wysokiej jakości korki i czujniki, w komplecie z produktem (wybrane referencje)
  • Łatwy dobór produktów poprzez precyzyjny i czytelny katalog Nissens
  • 2 lata gwarancji.

 

Zbiornik wyrównawczy Nissens wystartował z powodzeniem w motorsporcie, gdzie liczy się wysoka wytrzymałość i trwałość części zamiennych – korzysta z niego 4-krotny mistrz FIA Truck Race, Jochen Hahn.

Zdjęcie 2. 4-krotny mistrz FIA Truck Race, Jochen Hahn, ze zbiornikiem wyrównawczym Nissens.

Zbiorniki Nissens są dostępne w Polsce poprzez sieć największych dystrybutorów części zamiennych do pojazdów ciężarowych.

 

Źródło: Nissens

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).