Zawieszenie gwintowane BILSTEIN w nowej generacji VW Multivan | MOTOFAKTOR

Zawieszenie gwintowane BILSTEIN w nowej generacji VW Multivan

person Redakcja 24/01/2023

Zawieszenie gwintowane BILSTEIN EVO S zmienia Volkswagena T7 w auto ze znacznie ostrzejszą dynamiką jazdy, który wciąż wyraźnie „słucha” kierowcy.

 

Najnowsza generacja vanów VW T7 charakteryzuje się nie tylko nowoczesną technologią, ale także udanym designem. Charakterystycznymi elementami są szeroki przód z lakierowanym zderzakiem i stromo opadająca przednia szyba, a także obniżona wysokość pojazdu.

 

To tyle, jeśli chodzi o nadwozie, ponieważ nowy Multivan przekonuje także jako „samochód słuchający kierowcy”, do którego pasuje zawieszenie gwintowane EVO S od BILSTEIN. Sprawdzane na stanowiskach testowych oraz w wielu testach drogowych na całym świecie – na nawierzchniach o różnej jakości – drogowe zawieszenie stabilizuje nadwozie, zapewniając lepsze osiągi i komfort. Dzięki certyfikatowi części te mają komplet dopuszczeń do użytku drogowego. Ponadto, wysokość można zmienić w dowolnym momencie, bez konieczności ponownego udawania się do centrum testowego.

 

Wizualnie nowy zestaw gwintowany przenosi VW T7 na nowy poziom, obniżając vana nawet o 50 mm (wartość ta może się różnić w zależności od wariantu wyposażenia i silnika). Wskutek obniżenia nadwozia, opony i nadkola lepiej do siebie pasują. W ten sposób, dzięki tuningowi zawieszenia dodaje się więcej dynamicznego wyglądu do nowego VW T7. Zachowanie i samo prowadzenie samochodu podczas jazdy przekonuje już po zaledwie pierwszych metrach.

 

Amortyzatory BILSTEIN EVO S są sztywniejsze względem standardowych. Zoptymalizowana wysokość pojazdu zapewnia również niższy środek ciężkości i daje uczucie pewności prowadzenia.

 

Podsumowując, sportowa charakterystyka tłumienia w połączeniu z komfortem zapewniają większą radość z jazdy w każdej codziennej sytuacji – nawet na dalekich trasach. Aby móc cieszyć się produktem jak najdłużej, wszystkie zawieszenia gwintowane EVO performance posiadają powłokę cynkowo-niklową chroniącą przed korozją.

 

Źródło: BILSTEIN

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).