zarezerwuj.pl – nowy system rezerwacji od InsERT | MOTOFAKTOR

zarezerwuj.pl – nowy system rezerwacji od InsERT

InsERT udostępnia zarezerwuj.pl – nową aplikację do zarządzania rezerwacjami, rejestracjami i wizytami, w wersjach dla różnych branż.

Obsługa rejestracji, wyszukiwanie wolnych terminów, kontakt z klientami i pracownikami – zarezerwuj.pl ma automatyzować te i wiele innych procesów. W efekcie znacząco skracać czas niezbędny do dokonania rezerwacji i zwiększać satysfakcję klientów, wpływając w ten sposób pozytywnie na przychody z działalności.

 

Z aplikacji korzystają już m.in. branża transportowa, serwisy IT, restauracje czy salony fryzjerskie. Rozbudowana funkcjonalność zarezerwuj.pl została tak przygotowana, by uwzględniać specyficzne potrzeby firm z różnych branż oferujących rezerwację usług i zasobów – consultingu, szkoleń, nauczania indywidualnego, warsztatów samochodowych, wypożyczalni i wielu innych.

 

Według zapewnień InsERT system może być także wykorzystywany w przestrzeni wewnątrzfirmowej, np. do rezerwacji sal konferencyjnych czy firmowych samochodów.

 

zarezerwuj.pl przeszedł proces integracji i certyfikacji z platformą Zoom, dzięki czemu użytkownicy mogą umawiać wideospotkania bezpośrednio w aplikacji, a uczestnikom przesyłane są powiadomienia z odpowiednimi zaproszeniami i linkami. To pierwsze polskie rozwiązanie z tego sektora we współpracy z Zoomem.

 

Aplikację można testować przez miesiąc bezpłatnie.

 

Na stronie zarezerwuj.pl dostępne są tutoriale, które krok po kroku pokazują, jak rozpocząć pracę z aplikacją i obsługiwać rezerwacje w zależności od branży.

 

Źródło: InsERT

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).