Zapowiedź Aftermarket Forum 2019 | MOTOFAKTOR

Zapowiedź Aftermarket Forum 2019

person Adrian Januszkiewicz 8/01/2019

W dniach 16-17 kwietnia 2019 Wolk After Sales Experts zorganizują trzecią już edycję Aftermarket Forum.

Tematem przewodnim tegorocznego Forum będzie „Niezależny Aftermarket w dobie globalnej gospodarki”. Ponieważ dzisiaj skupienie się tylko na Europie nie wystarczy, na Forum pojawią się prelegenci z różnych kontynentów i przedstawią swoje perspektywy.

 

Poprzednie edycje Aftermarket Forum odbyły się w niemieckich miastach Bonn (2017) i Essen (2018), skupiając się na europejskim niezależnym aftermarkecie. To 1,5-dniowe wydarzenie, w tym wieczorne spotkanie networkingowe i całodniowa konferencja prowadzona przez wpływowych prelegentów ze wszystkich stron branży motoryzacyjnej.

 

Z blisko 170 gośćmi ze 118 firm biorących udział w edycji 2018, Aftermarket Forum 2019 będzie największym wydarzeniem zorganizowanym przez Wolk After Sales Experts. Dla wygody gości przybywających spoza Niemiec obiekt przeniesiono do Frankfurtu nad Menem – jednego z najważniejszych europejskich centrów lotniczych. Aftermarket Forum 2019 odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia w hotelu Marriott – po drugiej stronie ulicy od Messe Frankfurt, gdzie co 2 lata odbywają się targi Automechanika.

Tym razem temat zmienia się z Europy na gospodarkę globalną. Podczas gdy najwięksi producenci części do samochodów osobowych działają już w skali światowej, mniejsi gracze rynkowi wciąż myślą bardziej lokalnie. Przewidujemy, że to się zmieni, ponieważ przejście na świat jest drogą do zapewnienia zrównoważonego wzrostu. Dlatego podczas Aftermarket Forum 2019 wprowadzimy prelegentów z całego świata, którzy podzielą się spostrzeżeniami na temat prawdziwie globalnej skali. Zoran Nikolic dyrektor zarządzający w Wolk After Sales Experts

 

Kluczowymi zagadnieniami Aftermarket Forum 2019 będą:

 

  • Jak reagować na zmiany na światowym aftermarkecie? Nowe podejścia do regionalnych polityk biznesowych
  • Perspektywa producentów części (OEM, producentów części Premium i budżetowych)
  • Jakie są największe wyzwania dla uczestników rynku części zamiennych w różnych regionach świata?
  • Struktury rynków regionalnych
  • Czy biznes internetowy jest nadal wyzwaniem, z którym trzeba się zmierzyć, czy też jest już wymogiem dla aftermarketu?

 

To spotkanie wysokiego szczebla przemysłu motoryzacyjnego i profesjonalistów z aftermarketu.

Chodzi o to, aby nie tylko prezentować różne punkty widzenia i dyskutować o nich, ale także zapewnić wiele możliwości tworzenia sieci. Antti Wolk dyrektor zarządzający w firmie Wolk After Sales Experts

 

Spełnia zapotrzebowanie gości, ponieważ 74% uczestników edycji 2018 zgłosiło swój udział w edycji 2019.

To bardzo cenne wydarzenie i było bardzo dobrze zorganizowane. Florence Bailleul wiceprezes i dyrektor generalny Johnson Controls

 

Rejestracja na wydarzenie jest otwarta – pełne informacje są dostępne na jego stronie internetowej. Z kodem „Early-bird” dostępna jest zniżka 200 euro do opłaty za uczestnictwo.

 

Źródło: Wolk After Sales Experts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).