Załoga wspierana przez sieć Premio na podium Rajdu Barbórka | MOTOFAKTOR

Załoga wspierana przez sieć Premio na podium Rajdu Barbórka

person Adrian Januszkiewicz 6/12/2018

Łukasz Byśkiniewicz z Adamem Jędraszkiem reprezentujący TVN Turbo Rally Team wspierany przez sieć Premio, stanęli na podium kończącego sezon Rajdu Barbórka.

Podczas tegorocznego Rajdu Barbórka nie mogło zabraknąć ekipy wpieranej przez Premio TVN Turbo Rally Team, która w rajdzie odnosi sukcesy nieprzerwanie od 2010 roku, regularnie kwalifikując się do udziału w finałowym odcinku specjalnym na ulicy Karowej. W tym roku startowi zespołu towarzyszyły spore zmiany. Łukasz Byśkiniewicz po raz pierwszy w warszawskim rajdzie zaprezentował Hyundaia i20 R5, a na prawym fotelu Macieja Wisławskiego zastąpił Adam Jędraszek, debiutujący w roli pilota.

Miejsce na podium, w tak prestiżowej imprezie i to na dodatek w pierwszym starcie, to coś więcej niż spełnienie największych marzeń. Jeszcze rok temu kibicowałem Łukaszowi z trybun, a teraz wspólnie mogliśmy przejechać tę niezwykłą trasę i to na dodatek z jednym z trzech najlepszych rezultatów. To wspaniałe uczucie i doświadczenie. Adam Jędraszek pilot w zespole TVN Turbo Rally Team

 

Zespół Byśkiniewicz-Jędraszek uzyskiwał doskonałe rezultaty na wszystkich odcinkach rajdu, także podczas słynnego Kryterium Asów Karowej, gdzie ekipie wspieranej przez Premio do zwycięstwa zabrakło 3,69 sekundy. Trzecie miejsce na Karowej przełożyło się także na takie samo miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.

Rajd Barbórka to specyficzna impreza, której charakter jest zupełnie inny niż rajdów, w których stratujemy przez cały sezon, zaś przejazd po ulicy Karowej to spełnienie marzeń każdego kierowcy. W tym roku wystartowaliśmy Hyundaiem i20 R5 w najmocniejszej klasie. Tego samochodu na Rajdzie Barbórka nigdy jeszcze nie było. Przed tego typu wydarzeniem niezwykle ważnym aspektem jest nie tylko sam samochód rajdowy, ale również jego odpowiednie serwisowanie oraz sprawdzanie stanu technicznego. Łukasz Byśkiniewicz kierowca w zespole TVN Turbo Rally Team

Rajd Barbórka, a w szczególności Kryterium Asów na Karowej to niezwykłe wydarzenie motoryzacyjne, które każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Tegoroczna 56. edycja imprezy została rozegrana w trzech lokalizacjach. Najpierw na terenie Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie, następnie na odcinku specjalnym Toru Modlin, a całodniowe zmagania zakończyły się słynnym odcinkiem specjalnym na Karowej. Jest to najbardziej rozpoznawalny i najbardziej pożądany przez kierowców OS w Polsce. Jest to niezwykle spektakularny i wyjątkowo trudny technicznie odcinek, na który dostają się tylko najlepsi kierowcy. Warunkiem ścigania się na ulicy Karowej jest bezbłędne i szybkie pokonanie dziennych odcinków „Barbórki”. Również dla fanów motoryzacji ten ostatni wyścig jest szczególnie emocjonujący.

 

Źródło: Premio

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).