Z Programem extra zyskujesz więcej! | MOTOFAKTOR

Z Programem extra zyskujesz więcej!

person Redakcja 19/09/2023

Z Programem punktowym extra możesz osiągnąć znacznie więcej! Kupując części samochodowe marki Bosch oraz oleje Castrol, zbierasz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do Programu extra.

Zbieraj punkty bez wysiłku

W Programie extra punkty zbierasz z łatwością. Nie musisz skanować kodów produktów. Wystarczy, że robisz zakupy u wybranych przez siebie 4 dystrybutorów biorących udział w Programie. Bosch automatycznie nalicza punkty na Twoje konto.

Dodatkowe punkty extra i nagrody zyskujesz z łatwością

W ramach Programu extra Bosch regularnie organizuje specjalne akcje, w których możesz zdobyć dodatkowe punkty i nagrody. Bierz udział w:

 

  • promocjach na części samochodowe,
  • akcjach wyposażenia warsztatowego,
  • quizach wiedzy.

Nie jesteś jeszcze w Programie extra?

Dołącz do grona warsztatów, które otrzymują nagrody za zdobyte punkty extra! Zarejestruj się na www.extra-program.pl i wybierz nagrodę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, zarówno dla Twojego warsztatu, jak i dla domu.

Nowa akcja! Za zakup TPA 300 odbierz zestaw 4 czujników QUICK FIT

Czy jesteś gotowy na profesjonalne usługi serwisu czujników ciśnienia TPMS? Teraz, w ramach Programu extra, za zakup urządzenia Bosch TPA 300 w okresie od 1 września do 30 listopada 2023 roku, otrzymasz zestaw 4 czujników QUICK FIT.

 

Wybierając TPA 300, otrzymasz także 3-letnią aktualizację dostępu do najnowszych funkcji i czujników. To urządzenie pozwala na profesjonalną obsługę wszystkich popularnych programowalnych czujników OE w samochodach osobowych i dostawczych – w Unii Europejskiej obejmuje to aż 95% modeli pojazdów!

Dowiedz się więcej o promocji na www.extra-program.pl.

 

Z Programem punktowym extra zyskujesz więcej niż kiedykolwiek! Nie przegap tej okazji i dołącz już dziś!

 

Artykuł sponsorowany przez Bosch

 

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).