Z PLATINUM CARD do finału XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

Z PLATINUM CARD do finału XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Dzięki akcji PLATINUM CARD jej uczestnicy mogą zagwarantować sobie udział w finale XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Wyposażenie młodych mechaników w profesjonalną wiedzę dotyczącą odpowiedniego doboru środków smarowych i płynów eksploatacyjnych do danego modelu pojazdu i zapoznanie z ofertą produktową – to cel marki PLATINUM ORLEN OIL, która ponownie wspiera Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników.

 

Także i w tym roku eksperci PLATINUM ORLEN OIL przygotują szereg aktywności, dzięki którym uczestnicy pogłębią wiedzę dotyczącą tej części rynku motoryzacyjnego.

 

Na XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników powraca akcja PLATINUM CARD. Podczas ubiegłorocznej edycji zespół uczniowski startujący w kategorii Młody Mechanik, który zdobył najlepszy wynik w testach wiedzy o środkach smarowych oraz płynach eksploatacyjnych, uzyskał możliwość udziału w finałowej rozgrywce.

 

Taką szansę będą mieli także uczestnicy tegorocznej edycji wydarzenia. Za pośrednictwem platformy Akademia Młodego Mechanika eksperci marki PLATINUM ORLEN OIL udostępnią materiały edukacyjne. Po zalogowaniu się na swoje konto każdy uczestnik XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników uzyska dostęp do szkoleń i testów sprawdzających wiedzę. Uczestnicy, którzy 25 marca br. uzyskają najlepszy wynik w testach z wiedzy o olejach i płynach chłodniczych, otrzymają tzw. „zieloną kartę” – gwarancję udziału w finałach bez względu na wyniki eliminacji.

Głównym Ambasadorem i współtwórcą Akademii Młodego Mechanika jest Grzegorz Duda, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

 

Źródło: V8 Team

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).