Young Master Mechanic – program stażowy marek Jaguar i Land Rover

Young Master Mechanic - program stażowy marek Jaguar i Land Rover

person Redakcja 17/01/2023

Jaguar i Land Rover stworzyły program stażowy Young Master Mechanic. To pierwsza odsłona inicjatywy skierowanej do uczniów szkół związanych z rynkiem motoryzacyjnym.

Program Jaguara i Land Rovera składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest konkurs wewnątrzszkolny pod tytułem „Jak postrzegasz marki Jaguar i Land Rover„, który pozwoli poznać i ocenić kreatywność, otwartość i odwagę uczestników. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na specjalnej stronie programu.

 

Na przygotowanie autorskiego projektu konkursowego uczestnicy mają dwa miesiące, po których jury wyłoni dwie najciekawsze prace w każdej szkole biorącej udział w programie. Drugim etapem, a zarazem nagrodą dla wyróżnionych twórców, jest zaproszenie na tygodniowe szkolenie do Centrum Szkoleniowego Jaguar Land Rover w Warszawie.

 

Po szkoleniu wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom oraz referencje z opisem posiadanych umiejętności. O zakwalifikowaniu do ostatniego etapu programu zadecydują uzyskane referencje oraz ocena punktowa prac. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do finałowej odsłony programu Young Master Mechanic, którym będzie płatny, miesięczny staż w salonach dealerskich Jaguar Land Rover. Ukończenie praktyk umożliwi laureatom kontynuowanie współpracy z brytyjskimi markami i dalszy rozwój zawodowy.

 

Organizatorem programu stażowego Young Master Mechanic jest Inchcape JLR Poland, dystrybutor marek Jaguar i Land Rover.

 

Więcej informacji na temat programu Young Master Mechanic znajduje się na stronie https://staz.jaguarlandrover.pl/.

 

Źródło: Jaguar Land Rover

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).