Yokohama zwycięska w wyścigu w Nevadzie | MOTOFAKTOR

Yokohama zwycięska w wyścigu w Nevadzie

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2022

Pojazd wyposażony w opony terenowe Yokohama Geolandar SD zajął I miejsce w klasie UTV N/A Pro w wyścigu 2022 Method Race Wheels „Casey Folks”.

 

Po ukończeniu niemal 800 kilometrowej, wymagającej pustynnej trasy bez ani jednego przebicia opony, kierowca zespołu Max Eddy powiedział:

 

Opony Yokohama Geolandar SD działały bez zarzutu, zapewniając mi pewność i przewidywalność. Ich właściwości jezdne to właśnie to, czego potrzebowałem, aby pokonać wymagające pustynie Nevady na pierwszym miejscu.

 

Opona Yokohama Geolandar SD

Max Eddy zwyciężył w swojej klasie pojazdem UTV na oponach Geolandar SD także w poprzednim wydarzeniu Best In The Desert 2022, w kwietniu br.

 

2022 Method Race Wheels „Casey Folks” z Las Vegas do Reno to wyścig offroadowy na trasie 495 mil (około 800 km) biegnącej przez wymagający pustynny krajobraz, który obejmuje błotniste, piaszczyste i skaliste tereny od Las Vegas w południowej Nevadzie do Reno w północno-zachodniej Nevadzie.

 

Pojazdy wyposażone w opony Geolandar osiągnęły doskonałe wyniki w poprzednich zawodach Best In The Desert w 2020 r. i 2021 r. jak również w klasie Pro UTV Open w tegorocznych zawodach SCORE SAN FILIPE 250, w Meksyku.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).