Yokohama oficjalnie z oddziałem na Polskę i region CEE | MOTOFAKTOR

Yokohama oficjalnie z oddziałem na Polskę i region CEE

Dobiegł końca proces przejmowania spółki ITR CEE Sp. z o.o., która od teraz nosi nazwę Yokohama CEE Spółka z.o.o.

Artur Posłuszny

Yokohama CEE odpowiada za sprzedaż opon osobowych Yokohama i Alliance oraz opon Yokohama Motorsport w Polsce i na Ukrainie oraz w Kaliningradzie, Mołdawii i Bułgarii. Szefem operacji biznesowych został Artur Posłuszny, Zastępca Dyrektora Generalnego, który do momentu przejęcia pełnił podobną rolę. Posiada on bogate doświadczenie w branży oponiarskiej oraz w zakresie sprzedaży opon YOKOHAMA. Posłuszny odpowiada również za współpracę z kluczowymi klientami oraz działania marketingowe.

 

Nowy szef Yokohama CEE jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Akademii Strategicznego Przywództwa Harvard Business School/CIMI. Podlega on kierownictwu YOKOHAMA Europe: Prezydentowi YOKOHAMA Europe, Hiroyuki Shioiri, a także Wiceprezesowi Wykonawczemu T. Fujino oraz Wiceprezesowi Wykonawczemu ds. Administracji K. Kosekiemu. Posłuszny kieruje w Polsce zespołem menedżerów, w którym Rafał Rak jest Zastępcą Kierownika ds. Sprzedaży Detalicznej, Joanna Śliwowska – Pielak pełni funkcję Kierownik ds. Logistyki a Marta Krogulska jest Menedżerem ds. Rachunkowości.

 

Po ogłoszeniu nominacji Artur Posłuszny wyraził satysfakcję z powołania go na stanowisko i zaufanie odnośnie rozwoju biznesu w zarządzanym regionie w przyszłości.

 

Źródło: Yokohama

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).