Yokohama ma nową fabrykę opon OHT | MOTOFAKTOR

Yokohama ma nową fabrykę opon OHT

person Adrian Januszkiewicz 19/08/2022

Yokohama rozpoczęła produkcję w nowym zakładzie Visakhapatnam w Indiach zbudowanym w celu zwiększenia mocy produkcyjnych Yokohama Off-Highway Tires (YOHT).

 

Sprzedaż YOHT rozwija się szybciej niż cały rynek opon OHT. Aby zaspokoić rosnący popyt na swoje produkty, firma rozbudowała fabrykę Dahej w stanie Gujarat, a w trzecim kwartale 2020 r. rozpoczęła budowę zakładu Visakhapatnam. YOHT posiada jeszcze jedną fabrykę opon w Indiach – zakład Tirunelveli w Tamil Nadu.

 

Nowa fabryka Visakhapatnam miała pierwotnie rozpocząć działalność w pierwszym kwartale 2023 roku, jednak wciąż rosnący globalny popyt na opony terenowe wpłynął na przyśpieszenie uruchomienia produkcji. W początkowej fazie nowa fabryka ma mieć wydajność na poziomie 69 ton (waga gumy) dziennie. W drugim etapie planowanym na I kwartał 2024 r. dobowa moc ma zostać zwiększona do 132 ton. Rozważana jest również dalsza rozbudowa.

 

Yokohama Rubber Group rozwija działalność OHT w oparciu o siłę wielomarkowego asortymentu, który obejmuje marki: YOKOHAMA, ALLIANCE, GALAXY, PRIMEX i AICHI. Grupa rozwija moce produkcyjne, wchodzi na nowe rynki i wzmacnia swoją globalną konkurencyjności na rynku opon OHT, aby zaspokoić rosnące potrzeby klientów.

 

Źródło: Yokohama

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).