Yokohama i Walkenhorst Motorsport gotowi na wyścig 24h Nürburgring | MOTOFAKTOR

Yokohama i Walkenhorst Motorsport gotowi na wyścig 24h Nürburgring

person Adrian Januszkiewicz 26/05/2022

Yokohama dostarczy opony ADVAN do aut BMW Walkenhorst Motorsport, które wystartują w 50. edycji The ADAC TotalEnergies 24h Nürburgring.

 

Auta Walkenhorst Motorsport będą rywalizować w najwyższej klasie SP9 na oponach ADVAN A005 przeznaczonych na suchą nawierzchnię i/lub ADVAN A006 na mokrą nawierzchnię. Wśród kierowców znajdą się Christian Krognes, zwycięzca szóstego wyścigu w zeszłorocznym NLS, który finiszował także na trzecim miejscu w tegorocznym drugim wyścigu, oraz były kierowca BMW Works Jörg Müller znany z doskonałych występów w FIA World Touring Car Championship (WTCC) i SUPER GT.

 

Samochód nr 101 prowadzony m.in. przez Christiana Krognesa wyróżnia logo Yokohama na bokach, dachu i tylnym skrzydle uderzająco kolorowego nadwozia.

W ramach umowy partnerskiej z Walkenhorst Motorsport Yokohama Rubber dostarczy opony także do wyścigu Nürburgring Endurance Series (NLS).

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).