Yanosik po raz kolejny Partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

Yanosik po raz kolejny Partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Redakcja 17/03/2022

Yanosik – twórca najpopularniejszego w Polsce systemu nawigującego dla kierowców oraz wielu urządzeń wspierających zmotoryzowanych na trasie, po raz kolejny wspiera Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników.

 

W tym roku również wprowadza swoją konkurencję, której celem jest uświadomienie istoty fachowej oceny stanu technicznego pojazdu przed jego zakupem oraz w trakcie regularnej eksploatacji. Yanosik już od 10 lat wspiera Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, ale w XI edycji konkursu, za pośrednictwem swojej platformy sprzedaży aut używanych – Yanosik Autoplac, wprowadza nową konkurencję dla wszystkich uczestników.

Od lat wspieramy społeczność kierowców w Polsce, a również od niedawna sprzedawców samochodowych, rzeczoznawców oraz mechaników. Dla nich stworzyliśmy platformy Yanosik Autoplac oraz Yanosik Warsztaty. Cieszymy się, że w tej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będziemy mogli wspólnie podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z uczestnikami konkursu oraz wzmocnić świadomość względem oceny stanu technicznego pojazdu wśród społeczności polskich kierowców. Julia Langa Yanosik

 

Zadaniem w konkurencji „Auto znawca” będzie przeprowadzenie fachowych oględzin stanu technicznego samochodu oraz wypełnienie karty rzeczoznawcy w czasie 5 minut. W konkurencji mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy OMM.

 

Zapisy na XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników wciąż trwają. Można ich dokonać za pośrednictwem strony www.mistrzostwamechanikow.pl.

 

Źródło: Yanosik

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).