Yamaha na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Yamaha na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników debiutuje kategoria Młody Mechanik Motocyklowy, a jej partnerem jest Yamaha – producent motocykli i skuterów.
10/03/2022

Yamaha – japoński producent skuterów i motocykli – angażuje się w XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, a szczególne wsparcie zapewni uczestnikom kategorii Młody Mechanik Motocyklowy. To debiut tej kategorii na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Ich uczestnicy po raz pierwszy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę dotyczącą serwisowania motocykli, a wiadomości będą czerpać od najlepszych.

 

Yamaha Motor ma duże doświadczenie nie tylko w obszarze technologii motocyklowych, ale także w dziedzinie edukacji.

Wszyscy pracownicy dealerów Yamahy, od kierownika salonu po techników, przechodzą szkolenia z wykorzystaniem najnowszych metodologii edukacyjnych i najnowocześniejszych technologii. Chcemy wykorzystać doświadczenia naszej Yamaha Motor Academy podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Jako producent m.in. motocykli, skuterów czy skuterów śnieżnych, chętnie podzielimy się z młodymi ludźmi wiedzą o nowinkach technicznych i tajnikami obsługi jednośladów. Z pewnością będą to szczegółowe wiadomości, których nie zdobędą w szkołach.

Yamaha Motor - Piotr Piszcz

 

W ramach kategorii Młody Mechanik Motocyklowy uczniowie szkół średnich mogą zgłaszać swój udział w dwuosobowych zespołach. Materiały edukacyjne, które pomogą im zgłębić tajniki mechaniki i serwisowania motocykli będą dostępne w Akademii Młodego Mechanika.

Zdecydowaliśmy się wprowadzić kategorię Młody Mechanik Motocyklowy na XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, bo w naszej ocenie to niedoceniania, a niezwykle potrzebna specjalizacja. Cieszymy się, że Yamaha, firma z tak bogatym doświadczeniem w produkcji motocykli, będzie miała swój wkład w edukację przyszłych mechaników zainteresowanych wyborem tej ścieżki zawodowej.

Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - Adrian Dekowski

 

Yamaha Motor Company działa od 1955 roku, a od1968 roku jej regionalna, europejska centrala Yamaha Motor Europe N.V. (YME).Zadaniem YME jest koordynacja sprzedaży i marketingu na rynkach europejskich produktów marki Yamaha Motor, których oferta obejmuje motocykle i skutery, silniki zaburtowe do jednostek pływających, skutery wodne WaveRunner, pojazdy ATV (AllTerrainVehicles), wózki golfowe, skutery śnieżne oraz produkty profesjonalne, takie jak odśnieżarki czy agregaty.

 

Yamaha Motor Europe N.V.- Oddział w Polsce to oficjalny dystrybutor motocykli i skuterów, pojazdów ATV i side-by-side, skuterów śnieżnych, power products oraz sprzętu marine marki Yamaha na polskim rynku. Obecny nad Wisłą od 1996 roku rozwinął największą i najbardziej profesjonalną sieć dealerską. Firma kładzie duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i profesjonalizm pracowników autoryzowanych salonów sprzedaży i serwisów w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów.

 

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: OMM

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).