Yadea pokazała e-jednoślady na Hungaroringu | MOTOFAKTOR

Yadea pokazała e-jednoślady na Hungaroringu

Yadea podczas imprezy Test Ride na torze Hungaroring pozwoliła uczestnikom zapoznać się ze swoimi najnowszymi modelami elektrycznych jednośladów.

 

Wśród zaprezentowanych modeli znalazł się m.in. model Yadea Keeness, wyposażony w autorski silnik o mocy 10 kW i maksymalnej prędkości 100 km/h. Podwójne akumulatory litowe 72V/32Ah charakteryzują się wyjątkowo wysoką gęstością energii i są wyjmowane do ładowania, co sprawia, że jest to dobry wybór dla młodych ludzi, którzy chcą podróżować bez obaw o niski poziom naładowania akumulatora. Sylwetka skrzydła samolotu ma wyrażać poczucie prędkości i mocy, przemawiając do nowego pokolenia, które poszukuje emocji i indywidualności. W tym samym tonie utrzymane są modele Yadea VlotGuard i Yadea Fierider, stanowiące elektryczne motocykle o wysokich osiągach.

 

Model Yadea E8S jest wyposażony w samodzielnie opracowany system zwiększania zasięgu TTFAR, z silnikiem TTFAR o mocy maksymalnej 3 kW i akumulatorem grafenowym 72V/38Ah. Akumulator został zaprojektowany z zastosowaniem dużej siatki płyt, co sprawia, że pojemność jest o około 20%-25% większa niż w przypadku innych akumulatorów o tej samej objętości, a całkowity zasięg zostaje zwiększony o około 50%. Dzięki temu żywotność akumulatora grafenowego jest trzy razy dłuższa niż innych akumulatorów. Akumulator jest również objęty dwuletnią gwarancją.

 

Zapowiedziano, że Grupa Yadea zamierza rozszerzyć swoje kanały dystrybucji, aby zagwarantować doskonałą obsługę klientów na Węgrzech.

 

Pod hasłem „Zelektryfikować życie” Yadea zamierza nadal koncentrować się na innowacjach w zakresie zielonej technologii, zapewniając najwyższej jakości rozwiązania w zakresie mobilności elektrycznej.

 

Źródło: Yadea

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).