XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z John Deere Polska

XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z John Deere Polska

person Redakcja 3/03/2023

Nowoczesne maszyny rolnicze potrzebują profesjonalnych mechaników. O ich edukację podczas Ogólnopolskich Mechaników zadba John Deere Polska.

  • Współczesne maszyny rolnicze mają już niewiele wspólnego z konstrukcjami, które były tak powszechne dekady temu.
  • To rozbudowane urządzenia, wymagające bieżącego serwisowania i przeglądów.
  • Wyposażone w czujniki i funkcje w znacznym stopniu ułatwiające prowadzenie i wykonywanie prac w trudnych warunkach utrzymają sprawność tylko dzięki profesjonalnym mechanikom.
  • Podczas XII Ogólnopolskich Mechaników o edukację uczniów szkół średnich, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą rolniczą, zadba John Deere Polska.
  • Motofaktor.pl jest patronem medialnym wydarzenia.
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

 

John Deere Polska przygotuje materiały edukacyjne oraz konkurencje praktyczne dla uczestników kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Tajniki serwisowania pojazdów ułatwiających pracę rolnikom, przyszli mechanicy będą zgłębiać za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika, a w praktyce sprawdzą się w finałach XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, które odbędą się w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

Podczas ubiegłorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników główny akcent postawiliśmy na aktywne przyjęcie maszyny do serwisu. Zadaniem uczestników było wykonanie kilku czynności, które są wymagane, kiedy ciągnik rolniczy trafia do serwisu na przegląd zerowy. W tym roku rozszerzymy zakres konkurencji o nowe elementy, ale na razie nie chcemy zdradzać szczegółów. Cieszymy się, że ponownie będziemy mogli służyć młodym mechanikom naszą wiedzą i doświadczeniem. Bartosz Białas Dyrektor Marketingu John Deere Polska

 

Znajomość budowy nowoczesnych maszyn rolniczych oraz metod ich diagnostyki to nieodłączny element pracy autoryzowanego warsztatu serwisującego te urządzenia.

Jako organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników podążamy za nowymi trendami, a nawet staramy się je wyprzedzać. Dzięki współpracy z globalnymi partnerami takimi jak John Deere dostarczamy młodym mechanikom najnowszą wiedzę na najwyższym poziomie, by profesjonalnie przygotować ich do wymagań rynku pracy. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

John Deere może poszczycić się obecnością w rankingach najcenniejszych marek na świecie. W rankingu „Best Global Brands 2021” przygotowanym przez Interbrand, wiodącą firmę konsultingową, amerykański gigant z branży rolniczej plasuje się na 90. miejscu. Interbrand szacuje wartość marki John Deere na około 5,6 miliarda dolarów. Jest to jedyna marka ciągników rolniczych obecna w zestawieniu. John Deere Polska posiada w całym kraju 38 punktów sprzedaży, w których pracuje około 130 handlowców, 120 pracowników działu części i 320 pracowników działu serwisu. Łącznie w strukturach dealerskich John Deere Polska pracuje około 1000 osób.

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow. Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).