Wyszukiwanie po numerze VIN w cairo.B2B WEBTERMINAL | MOTOFAKTOR

Wyszukiwanie po numerze VIN w cairo.B2B WEBTERMINAL

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów CAIRO-soft udostępnił nową funkcjonalność w katalogu zamówieniowym cairo.B2B WEBTERMINAL.

Jak to działa?

W katalogu zamówieniowym cairo.B2B WEBTERMINAL zaimplementowany został mechanizm, który pozwala precyzyjnie określić pojazd, jego wyposażenie oraz wyszukać pasujące do niego części według unikatowego numeru identyfikacyjnego pojazdu – VIN (z ang. Vehicle Identification Number). System udostępnia czytelne graficzne schematy budowy podzespołów pojazdu (przykładowy widok schematu poniżej) oraz szczegółowe informacje o częściach zastosowanych w konkretnym egzemplarzu pojazdu.

Jakie są korzyści płynące z wyszukiwania wg numeru VIN?

Identyfikacja pojazdu na podstawie numeru VIN ma umożliwić precyzyjny i bezbłędny dobór części, co w efekcie ma wpłynąć na ograniczenie liczby zwrotów. To z kolei bezpośrednio przełoży się na oszczędności w sferze obsługi transportowo – logistycznej firmy. Łatwy dostęp do czytelnych graficznych schematów ma przyspieszyć dostęp do precyzyjnej informacji i tym samym oszczędzać czas niezbędny do prawidłowego doboru części.

 

Każda hurtownia, sklep czy warsztat samochodowy korzystający z katalogu zamówieniowego cairo.B2B WEBTERMINAL, dzięki tej funkcjonalności uzyska dostęp do pewnej informacji dostarczanej przez specjalistyczną bazę danych Laximo. Jest to precyzyjna, wydajna i szybka metoda wyszukiwania części zamiennych na podstawie kodu OE. Baza ta jest uzupełnieniem danych TecDoc i dzięki niej wyszukiwanie podzespołów oraz dobór ich do konkretnego modelu samochodu ma się stać szybkie i proste.

 

Źródło: CAIRO-soft

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).