Wygrywaj w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa! | MOTOFAKTOR

Wygrywaj w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa!

Prowadzisz serwis samochodowy? Weź udział w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa i wygraj jedną z wielu nagród! Dołącz do promocji w Programie punktowym extra i weź udział w rywalizacjach w Klubie Experta Bosch. Do wygrania sprzęty AGD, odzież, elektronika, a dodatkowo dla najlepszych – wyjazd do Wrocławia połączony z wizytą w supernowoczesnej fabryce komponentów hamulcowych Boscha w Mirkowie!

Pierwszy etap: do 30.04 zarejestruj się w promocji Programu extra

Aby wziąć udział w Olimpiadzie, wystarczy do 30.04.2024 zarejestrować się w promocji „Siła hamowania” Programu punktowego extra.

Rejestrujesz się, zdobywasz nagrody rzeczowe (w tym nagrody gwarantowane!) lub punkty extra i pierwszą rywalizację w Olimpiadzie masz zaliczoną!

Rywalizacje w Klubie Experta Bosch

Kolejne rywalizacje odbywają się w Klubie Experta Bosch. Nie jesteś jeszcze członkiem Klubu? Wejdź na stronę Olimpiady i dowiedz się, jak dołączyć!

Jako członek Klubu Experta Bosch zyskasz dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu diagnostyki i naprawy samochodów, prawa, księgowości, zarządzania warsztatem oraz obsługi klienta. Będziesz mógł też zapoznać się z poradami technicznymi od innych użytkowników Klubu, obejrzeć filmy i korzystać z bezpłatnych szkoleń online.

Weź udział w quizach wiedzy o hamulcach oraz Akademii Mistrzów Bezpieczeństwa w Klubie Experta Bosch i wygrywaj nagrody – w tym nagrody gwarantowane!

Nagroda główna – zwiedzanie fabryki Boscha w Mirkowie

Biorąc udział promocjach i rywalizacjach w Klubie na każdym etapie możesz wygrywać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jednocześnie grasz dodatkowo o nagrodę główną! Najlepsi zawodnicy we wszystkich rywalizacjach, pojadą do Wrocławia. Jedną z atrakcji w programie będzie wizyta w supernowoczesnej fabryce komponentów hamulcowych Boscha w Mirkowie. Będziesz mieć mieli niepowtarzalną okazję poznać sekrety innowacyjnej linii produkcyjnej.

Nie czekaj, wejdź na www.extra-program.pl i zarejestruj się w promocji extra już dziś! Powodzenia!

Artykuł sponsorowany przez Bosch

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).