Wygraj doświadczenie VIP na Mille Miglia z Vredestein | MOTOFAKTOR

Wygraj doświadczenie VIP na Mille Miglia z Vredestein

Po raz kolejny Vredestein daje możliwość przeżycia doświadczenia VIP podczas rajdu Mille Miglia, w tym loty powrotne do Mediolanu i 3-dniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu.

 

Rozpoczął się nowy konkurs mający na celu uczczenie partnerstwa między marką opon premium Vredestein a słynnym rajdem samochodów klasycznych 1000 Miglia. W ramach wydarzenia marka Vredestein, należąca do firmy Apollo Tyres, oferuje dwa ekscytujące doświadczenia VIP, włączając w to loty powrotne do Mediolanu i trzydniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu.

 

12 czerwca zwycięzcy będą mieli wyłączny dostęp do padoku, gdzie będą mogli obejrzeć
z bliska 405 bezcennych pojazdów klasycznych biorących udział w rajdzie podczas oficjalnej kontroli technicznej poprzedzającej start wyścigu następnego dnia. Trzeciego dnia zwycięzcy otrzymają dostęp do 1000 Miglia Village, a następnie wyjątkowy dostęp do obszaru wzdłuż toru w celu zobaczenia ekscytującego początku rajdu.

 

Aby wziąć udział w konkursie, do 30 kwietnia 2023 r. należy przesłać wymagane informacje TUTAJ.

 

Tegoroczna edycja rajdu 1000 Miglia, znanego jako „najpiękniejszy wyścig świata”, potrwa pięć dni, a pokonywany przez kierowców dystans przekroczy 1000 mil. Rajd będzie wspierał i świętował nominacje dla Brescii, gdzie rozpoczyna się wyścig, i Bergamo do włoskich stolic kultury na rok 2023. W trakcie wyścigu klasyczne samochody pokonają trasę do Rzymu i przekroczą linię mety z powrotem w Brescii.

 

Marka Vredestein jest zaangażowana w rajd 1000 Miglia od 2017 roku, kiedy została pierwszym oficjalnym partnerem w dziedzinie opon. W tym roku w oficjalnym zespole Vredestein znajdą się cztery samochody: Porsche 356 1500 Speedster z rocznika 1955, Salmson 2300 Sport z rocznika 1955, Fiat 1100/103 TV Coupé Pininfarina z rocznika 1954 oraz Fiat 1100/103 TV Berlina Mille Miglia Original z rocznika 1954.

 

Jeden wspierany przez Vredestein zespół weźmie również udział w wyścigu 1000 Miglia Green, który pojedzie tą samą trasą co klasyczny 1000 Miglia, ale z udziałem pojazdów elektrycznych. Wydarzenie odbywa się piąty rok z rzędu, co czyni je pierwszym regularnym wyścigiem pojazdów napędzanych paliwami alternatywnymi, przekształcając pionierskiego ducha 1000 Miglia na format bezemisyjny.

 

Ponad 110-letnie doświadczenie na rynku oponiarskim sprawia, że oferta opon wysokiej klasy Vredestein obejmuje szeroką gamę produktów stworzonych specjalnie dla samochodów klasycznych i zabytkowych. Modele Sprint Classic, Sprint+, Snow Classic, Grip Classic i Transport Classic łączą tradycyjną stylistykę z nowoczesnymi osiągami w celu optymalizacji bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji kierowcy.

 

Źródło: Apollo Tyres

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).