Wycieraczki Valeo HydroConnect | MOTOFAKTOR

Wycieraczki Valeo HydroConnect

Valeo HydroConnect to gama płaskich wycieraczek przeznaczonych na niezależny aftermarket.

Gamę wycieraczek HydroConnect charakteryzuje uniwersalność, dzięki której mimo stosunkowo niewielkiej liczby referencji oraz adapterów, wycieraczki można dopasować do zdecydowanej większości pojazdów poruszających się po europejskich drogach.

 

Gama składa się z trzech grup produktów: piór wycieraczek przeznaczonych do szyb przednich, tylnych oraz piór wycieraczek przednich typu Upgrade umożliwiających wymianę wycieraczki mocowanej na ramieniu hakowym na nowoczesne płaskie rozwiązanie. Valeo korzysta tu ze swojego doświadczenia producenta oryginalnego wyposażenia samochodów, by dostarczyć wycieraczki wysokiej jakości.

Co oferuje HydroConnect?

Valeo posiada własną recepturę trwałej, syntetycznej gumy oraz powłoki ochronnej. Firma zaprojektowała także asymetryczny spojler, mający zapewniać optymalny docisk wycieraczek do szyby w każdych warunkach pogodowych oraz niezależnie od prędkości, z jaką porusza się pojazd. Wycieraczki HydroConnect w 100% produkowane są we Francji, wraz z produktami przeznaczonymi na rynek OE.

Montaż

Zamontowanie płaskich wycieraczek, szczególnie w pojazdach fabrycznie wyposażonych w rozwiązanie szkieletowe, wielu osobom może wydawać się skomplikowane. Valeo dołożyło wszelkich starań, by maksymalnie uprościć ten proces, a także ograniczyć liczbę znajdujących się w pudełku adapterów – w trosce o środowisko.

 

Każda wycieraczka gamy HydroConnect jest pakowana osobno. Na pudełku widnieje wyraźny spis pojazdów, do których jest ona przeznaczona. Wewnętrzne opakowanie zawiera instrukcję montażu, zawierającą liczne schematy graficzne. Z boku pudełka znajdziemy nawet przydatną linijkę, do pomiaru długości wycieraczek.

 

W środku oprócz samej wycieraczki znajdziemy adaptery. W przypadku wycieraczek przednich będą to trzy adaptery, umożliwiające dopasowanie do 12 typów ramion. W opakowaniu wycieraczek tylnych znajdziemy również 3 adaptery, tym razem dopasowane do 6 typów ramiom. Łącznie te rozwiązania przekładają się na zapewnienie aż 96% pokrycia parku pojazdów w Europie.

 

W grupie produktów Upgrade dostępnych jest 14 referencji wycieraczek, dzięki którym możemy zamontować płaskie wycieraczki na zwykłym ramieniu hakowym. Pokrycie rynku w tym przypadku to aż 85%.

 

Źródło: Valeo

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).