Wycieraczki TRICO fabrycznie w Volkswagenach ID. Buzz i T7 | MOTOFAKTOR

Wycieraczki TRICO fabrycznie w Volkswagenach ID. Buzz i T7

person Redakcja 5/01/2023

Volkswageny T7 i ID. Buzz otrzymają od TRICO jako oryginalne wyposażenie (OE) zarówno przednie jak i tylne pióra wycieraczek.

 

W przednich wycieraczkach obu modeli zastosowano pióra TRICO typu „X1”. Zostały one już wcześniej zatwierdzone przez grupę VAG i z powodzeniem dostarczane są jako wyposażenie oryginalne do wielu innych modeli. Te same pióra są dostępne dla klientów rynku wtórnego pod nazwą handlową TRICO ExactFit (modele dedykowane do konkretnych pojazdów).

 

VW T7 to hybrydowy Van, a ID. Buzz – van elektryczny, który w wielu krajach (w tym w Irlandii i w Danii) został już „Samochodem Roku”. Oba auta są doskonałym przykładem nowych, przyjaznych dla środowiska, zaawansowanych technologicznie pojazdów, które wkraczają na rynek motoryzacyjny. TRICO ExactFit to także produkt nowej generacji gwarantujący wysoką skuteczność oczyszczania i doskonałą widoczność, co w oczywisty sposób poprawia bezpieczeństwo jazdy.

TRICO ExactFit

Elementem konstrukcyjnym wycieraczek TRICO ExactFit jest oryginalna belka wykonana w technologii Memory Curve Steel, która ma zapewniać maksymalny kontakt pióra z szybą i równomiernie rozkładać jego nacisk. Takie rozwiązanie sprawdza się w samochodach z mocno wyprofilowanymi przednimi szybami, czyli tam, gdzie tanie zamienniki oryginalnych wycieraczek nie spełniają swojego zadania i pozostawiają smugi lub nieoczyszczone pola. Producent zadbał także o kompatybilność z rozwiązaniami fabrycznymi. Wycieraczki ExactFit pasują także do innych modeli samochodów. Bardzo łatwo się je montuje, ponieważ są wyposażone w „inteligentne” złącza. Gama TRICO ExactFit jest produkowana w rozmiarach od 14″ / 350 mm do 32″ / 800 mm, a zatem odpowiada na bardzo dużą część zapotrzebowania rynkowego.

 

Pióra wycieraczek są tak istotnym elementem bezpieczeństwa, że producenci i kierowcy potrzebują wyłącznie takich produktów, którym mogą zaufać. W związku z tym cieszymy się, że wybór padł właśnie na TRICO. To dla nas zaszczyt, że możemy rozszerzyć naszą długoterminową współpracę z VAG w zakresie dostaw zarówno przednich, jak i tylnych piór wycieraczek. Każdy zna doskonałą jakość Volkswagena i jesteśmy dumni, że możemy być związani z tak wybitnym producentem. TRICO produkuje pióra wycieraczek od ponad 100 lat, co jest najlepszym potwierdzeniem naszych zdolności inżynieryjnych i innowacyjności. Jesteśmy zachwyceni, że Volkswagen – tak jak wielu innych producentów – dostrzega to i ufa TRICO wykorzystując nasze wycieraczki do swoich najnowszych pojazdów. Zaopatrując producentów samochodów na pierwszy montaż, nie zapominamy o naszych Klientach z rynku wtórnego. Opisywany wzór wycieraczek jest dostępny także w sieciach dystrybucji niezależnej, co jeszcze bardziej wzmacnia naszą pozycję w sektorze aftermarketu – mówi Sam Robinson, Group Brand & Marketing Manager (Europe) firmy TRICO.

 

Źródło: TRICO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).