Wycieraczki PowerEdge w lepszym opakowaniu | MOTOFAKTOR

Wycieraczki PowerEdge w lepszym opakowaniu

person Redakcja 19/09/2023

Denso zaktualizowało opakowania wycieraczek PowerEdge, umieszczając na nich przydatne, dodatkowe informacje.

 

Na pudełku wycieraczek PowerEdge znaleźć można teraz m.in. charakterystykę wycieraczek oraz krótkie podsumowanie części dostępnych na niezależnym rynku wtórnym: 12 wycieraczek płaskich i 12 wycieraczek szkieletowych PowerEdge zapewnia 90% pokrycie europejskiego parku pojazdów.

 

Z tyłu opakowania, oprócz instrukcji montażu, które ułatwią proces wymiany wycieraczek kierowcom z mniejszym doświadczeniem, umieszczono kod QR prowadzący do pomocniczych materiałów wideo, pozwalających upewnić się, że wycieraczki zostały prawidłowo zamontowane. Filmy te przedstawiają metody montażu z uwzględnieniem różnych rodzajów mocowań na ramieniu wycieraczki.

 

Więcej informacji o częściach PowerEdge można uzyskać TUTAJ oraz u przedstawicieli Denso Aftermarket.

 

Źródło: Denso

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).