Wycieraczki Bosch Aerotwin – optymalna widoczność w każdej pogodzie | MOTOFAKTOR

Wycieraczki Bosch Aerotwin – optymalna widoczność w każdej pogodzie

person Redakcja 12/10/2020

Linia wycieraczek Bosch Aerotwin pozwala na doskonałe oczyszczenie szyb, co ważne zwłaszcza w trwającym sezonie jesienno-zimowym.

Sprawne wycieraczki, podobnie jak hamulce i oświetlenie, są bardzo ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa na drodze. Jazda z mażącymi lub niezbierającymi wody wycieraczkami jest szczególnie niebezpieczna jesienią i zimą, gdy szybko robi się ciemno. Niestety część kierowców przypomina sobie o ich wymianie podczas deszczu, gdy szyba jest zamazana i nie widać dobrze drogi i jej uczestników.

 

Dlatego tak ważne jest, aby o wymianie wycieraczek pomyśleć odpowiednio wcześniej, np. przy przeglądzie samochodu. Bosch zachęca do wyboru wycieraczek płaskich Bosch Aerotwin, które:

 

  • doskonale oczyszczają szybę,
  • pracują płynnie i bezszelestnie,
  • mają do 30% dłuższą żywotność.

 

Warto polecić klientom zestaw dedykowany, który jest łatwiejszy w doborze i montażu od wycieraczek pojedynczych. Komplet wycieraczek jest idealnie dopasowany do krzywizny szyby w danym pojeździe a dedykowany adapter pozwala na szybki i bezproblemowy montaż.

Kampania w telewizji oraz Internecie

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, Bosch przeprowadzi kampanię nt. bezpieczeństwa na drodze. W drugiej połowie października rozpocznie się w telewizji oraz Internecie kampania „Optymalna widoczność niezależnie od pogody”, której celem jest zachęcenie kierowców oraz pracowników warsztatów do sprawdzenia stanu wycieraczek przed zimą oraz ich ewentualnej wymiany.

 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

Artykuł sponsorowany przez Bosch

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).