Würth Polska partnerem EuroSkills Gdańsk 2023 | MOTOFAKTOR

Würth Polska partnerem EuroSkills Gdańsk 2023

person Redakcja 31/08/2023

Mistrzostwa EuroSkills odbędą się po raz pierwszy w Polsce i będą trwać od 5 do 9 września. Oficjalnym Diamentowym Partnerem wydarzenia został Würth Polska.

 

 

EuroSkills Gdańsk 2023 to ósma edycja odbywającego się co dwa lata – największego konkursu umiejętności zawodowych w Europie. Wydarzenie gromadzi setki młodych profesjonalistów, którzy rywalizują o tytuł najlepszego zawodnika w wybranej przez siebie dyscyplinie. Impreza ma na celu podnoszenie kompetencji zawodowych wśród młodych ludzi, budowanie partnerstw edukacyjno-biznesowych, tworzenie pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego, a także wymianę dobrych praktyk. Wcześniejsze edycje EuroSkills odbyły się m.in. w Rotterdamie, Lizbonie, Graz czy Budapeszcie.

Wyjątkowa promocja zawodów branżowych

W zawodach EuroSkills Gdańsk 2023 weźmie udział ponad 600 zawodników z przeszło 30 krajów, rywalizujących w 43 kategoriach – w tym m.in.: mechanice samochodowej, elektronice, spawalnictwie, dekarstwie, ciesielstwie, murarstwie i stolarstwie. Jednym z głównych partnerów wydarzenia jest Würth Polska – lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów.

 

Już od 2019 roku wspieramy polską reprezentację na zawodach EuroSkills i WorldSkills, a w tym roku zostaliśmy Diamentowym Partnerem całego wydarzenia. Doskonale wiemy, że nauka rzemiosła wymaga odpowiednich narzędzi, dlatego przekazujemy produkty Würth uczestnikom i wierzymy w to, że dzięki udziałowi w EuroSkills jeszcze bardziej rozwiną swoją pasję – komentuje Robert Karolak, Dyrektor Marketingu Würth Polska.

 

W ramach współpracy z EuroSkills Würth Polska wyposaży w swoje narzędzia ekipy startujące w takich kategoriach jak m.in. ciesielstwo, meblarstwo, mechanika samochodowa, naprawa pojazdów, instalacje elektryczne, układanie płytek i podłóg, a także zaopatrzy wszystkie dyscypliny w niezbędny sprzęt BHP.

 

Nasze narzędzia wielokrotnie udowodniły swoją jakość w pracy profesjonalistów wielu dziedzin. Wierzymy, że dzięki wyposażeniu w nie stacji konkursowych młodzi zawodnicy będą mogli nie tylko wypróbować sprzęt ceniony przez fachowców z długoletnim stażem, ale też odkryć komfort i satysfakcję z posługiwania się naszymi narzędziami – dodaje Robert Karolak, Dyrektor Marketingu Würth Polska.

 

Poza konkursem uczestnicy wydarzenia będą mogli sprawdzić swoje umiejętności związane z dyscyplinami EuroSkills w strefie „Try a skill”, przysłuchiwać się panelom dyskusyjnym i zapoznać się z ofertą szkół prezentowaną na targach.

 

Źródło: Würth Polska

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).