Würth Polska ma kolejne sklepy stacjonarne | MOTOFAKTOR

Würth Polska ma kolejne sklepy stacjonarne

person Adrian Januszkiewicz 8/02/2022

Würth Polska poszerza sieć placówek stacjonarnych o filie w Poznaniu i Warszawie.

Poznański sklep zlokalizowany jest przy ul. Bałtyckiej 7, a jego powierzchnia to 222 mkw. Drugi z nowych obiektów mieści się przy ul. Estrady 9A w Mościskach, tuż przy rogatkach Warszawy. Ma salę sprzedaży o powierzchni aż 210,5 mkw. z 237 przeznaczonych na cały sklep. Oba obiekty czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Na pierwszych klientów, którzy zdecydują się na zakupy w nowych sklepach, czeka upominek. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 

Zauważyliśmy, że Poznań i Warszawa są rynkami o wysokim zapotrzebowaniu na profesjonalne produkty dla fachowców. Mieści się tam wiele firm i warsztatów, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie 3. sklepu w Poznaniu i 8. w aglomeracji warszawskiej. Stale rozwijamy sieć naszych placówek stacjonarnych w całym kraju, tak by klienci mogli bezproblemowo zapoznać się z naszymi produktami – wyjaśnia Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska – W każdym ze sklepów na klientów czeka wykwalifikowana kadra, która pomoże dobrać najlepsze rozwiązania wśród tysięcy artykułów specjalistycznych, przeznaczonych m.in. dla branży budowlanej, motoryzacyjnej, utrzymania ruchu, meblarskiej czy stolarskiej – dodaje.

 

Würth Polska od 32 lat sukcesywnie rozwija swoją sieć sprzedaży, a pierwszy sklep firmy w Polsce powstał już w 2006 r. Produkty Würth Polska dostępne są nie tylko w obiektach stacjonarnych na terenie całego kraju, ale można je również nabyć u przedstawicieli handlowych oraz w sklepie internetowym www.wurth.pl. Oferta kierowana jest do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).