Würth Polska ma drugi sklep w Lublinie | MOTOFAKTOR

Würth Polska ma drugi sklep w Lublinie

11 kwietnia br. przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie, firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny. Drugi punkt marki w tym mieście i 46. w Polsce.

 

Otwarcie drugiego już sklepu w Lublinie to kolejny krok w kierunku rozwoju marki Würth Polska na terenie województwa lubelskiego. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty marki dostępne są również u przedstawicieli handlowych i w sklepie internetowym.

Profesjonalne narzędzia na wyciągnięcie ręki

 

Nowy sklep Würth zlokalizowany jest przy ul. Zemborzyckiej 68 w Lublinie i zajmuje aż 270 m2 powierzchni. W nowopowstałej placówce podobnie, jak w tej przy ul. Bursaki 8, klienci będą mieli okazję skorzystać z szerokiej oferty produktów, promocji, profesjonalnego doradztwa oraz odbioru zakupów dokonanych w sklepie internetowym.

 

Staramy się, aby wszystkie nasze sklepy w możliwie najlepszy sposób wychodziły naprzeciw oczekiwaniom fachowców z różnych branż i znajdowały się w dogodnych punktach komunikacyjnych. Dlatego podczas wyboru nowej lokalizacji zawsze bierzemy pod uwagę wiele czynników, jednak najważniejsze są sugestie i potrzeby naszych klientów oraz korzystna infrastruktura otoczenia w tym łatwy dostęp do parkingu — mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska — Sklepy Würth to nie tylko asortyment najwyższej jakości, ale również profesjonalna pomoc ze strony naszych doradców. Odwiedzający na każdym kroku mogą liczyć na fachowe wsparcie poparte wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników — dodaje.

 

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Würth Polska

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).