Würth: nowe oddziały w Zielonej Górze i Płocku | MOTOFAKTOR

Würth: nowe oddziały w Zielonej Górze i Płocku

person Adrian Januszkiewicz 18/07/2018

Würth Polska otworzył pierwsze placówki w Zielonej Górze i Płocku, a do końca roku chce powiększyć sieć do 31 oddziałów.

W czerwcu producent narzędzi, Würth Polska, otworzyła swoje pierwsze placówki w Zielonej Górze i Płocku. Sklep w Zielonej Górze mieści się przy ul. Dworcowej 4, a jego powierzchnia przekracza 120 mkw.

Z kolei do dyspozycji klientów z Płocka został oddany obiekt o powierzchni 170 mkw.

 

W sklepach Würth Polska czeka aż 3000 produktów dostępnych od ręki.

Nowe lokalizacje pozwoliły nam zagospodarować przestrzeń tak, aby była przede wszystkim komfortowa i przestronna. Nie brakuje miejsca na bogaty asortyment z różnorodnych działów, który nasza firma ma w swojej ofercie. Wybierając lokale pod nowe sklepy kierujemy się wygodą naszych klientów i bliskością od ich miejsca pracy. Dlatego stawiamy na obiekty w dogodnej lokalizacji, do których można łatwo i szybko dojechać dzięki pobliskim głównym arteriom, dysponujące obszernym parkingiem. Michał Osipiak specjalista ds. marketingu sklepów Würth Polska

 

Do końca sierpnia zamówienia w nowych sklepach będą premiowane dodatkowymi upominkami. Poza tym, firma wzbogaciła swoje placówki o interesujący dla klientów program premiowy.

Atrakcyjne nagrody rzeczowe to główne założenia programu premiowego, który jest dostępny we wszystkich sklepach stacjonarnych. Za pomocą katalogu na stronie internetowej, klienci decydują na co chcą wymienić zebrane punkty za zamówienia dokonane w sklepach. Michał Osipiak

Kolejne otwarcia już niebawem

Firma Würth Polska działa i rozwija się wedle napędzającego ją motto: „Blisko. Bliżej. Würth!”.

Zależy nam, by być blisko naszych klientów, którym oferujemy profesjonalne, wysokiej jakości produkty, na co dzień wykorzystywane do rozwoju ich przedsiębiorstw. Zielona Góra i Płock to nie koniec planów rozwoju na ten rok. Po czerwcowych otwarciach, najbliższych możemy spodziewać się w Tarnowie i Toruniu. Michał Osipiak

 

Do końca 2018 roku, firma ma liczyć już 31 sklepów rozmieszczonych na terenie całej Polski.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).