Wszystko o oponach i wulkanizacji w jednym miejscu | MOTOFAKTOR

Wszystko o oponach i wulkanizacji w jednym miejscu

person Redakcja 12/06/2023

"Informator Oponiarski" to serwis internetowy, w którym można pogłębić swoją wiedzę techniczną, skorzystać z najlepszych ofert zakupowych i zapoznać się z nowościami oraz trendami na rynku oponiarskim i wulkanizacyjnym. To strona stworzona z myślą o wszystkich tych, których biznes kręci się wokół koła i opony.

 

 

 

„Informator oponiarski” to strona przedstawiająca najciekawszą ofertę ogumienia do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i ciężarowych, a także do pojazdów użytkowych, maszyn rolniczych oraz motocykli, skuterów, quadów czy rowerów.

Aktualne katalogi i promocje

Na stronie sezonowo umieszczane będą aktualne „Katalogi Bieżników” dostępnych w Inter Cars. Już teraz dostępny jest najnowszy „Katalog Bieżników Opon 2023”, czyli flagowa publikacja skierowana do profesjonalistów stanowiąca wykaz wszystkich dostępnych w naszej ofercie bieżników.

 

Oferta specjalna, jaką Inter Cars przygotował dla klientów obejmuje SuperPakiety z produktami Continental, Goodyear i Michelin. Klienci zainteresowani tą promocją zyskać mogą szereg korzyści – produkty w atrakcyjnej cenie, dogodny termin płatności i bezpieczeństwo zwrotu.

Poszerz wiedzę i wyposaż swój warsztat

Na stronie znalazła się też sekcja dot. Wyposażenia Warsztatów, gdzie będzie można zapoznać się z najlepszymi narzędziami do naprawy opon i montażu kół a także nowościami z zakresu technik wulkanizacyjnych. Ponadto będzie można się bliżej przyjrzeć systemowi informatycznemu eSOWA – projektowi pozwalającemu na sprawną obsługę klientów i pomagającemu w codziennym zarządzaniu serwisem.

 

W „Informatorze Oponiarskim” znajdzie się również segment z eksperckimi artykułami o najważniejszych czynnościach serwisowych, podstawowej wiedzy oponiarskiej oraz ciekawostkami branżowymi. Artykuły opracowali specjaliści zajmujący się wulkanizacją i sprzedażą opon. Kolejne materiały edukacyjne w postaci będą udostępniane także w nadchodzących tygodniach.

 

Baner Informator Oponiarski Inter Cars

Zostań ekspertem, dzięki „Informatorowi oponiarskiemu”

W Inter Cars dzielimy się motoryzacyjną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem – również w temacie opon i wulkanizacji. Dzięki „Informatorowi Oponiarskiemu” mechanicy i wulkanizatorzy mogą poszerzyć swoją wiedzę i poprzez to usprawnić działanie warsztatu. Na naszej stronie znajdą eksperckie artykuły, a także najlepsze oferty oponiarskie na rynku – mówi Marek Szarpak, Wheel PL Market Director w Inter Cars.

 

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).