Wskazówki "Parts Specialists" przy serwisie turbosprężarki | MOTOFAKTOR

Wskazówki "Parts Specialists" przy serwisie turbosprężarki

W nowym filmie "Parts Specialists" wszystko kręci się wokół turbosprężarki.

W najnowszym materiale wideo Lars i Kevin ponownie analizują różne wzorce błędów, które często mogą wystąpić w codziennym życiu warsztatowym. Zgodnie z tym duet zapewnia różne podejścia do rozwiązywania problemów. Ponadto cenne rady dla widzów powinny z góry zapewnić uniknięcie ewentualnych szkód.

 

W swoim filmie Lars i Kevin rutynowo badają różne turbosprężarki, a także powiązane komponenty dodatkowe, takie jak filtry powietrza i chłodnice międzystopniowe, aby znaleźć przyczynę uszkodzenia. Czynniki sprawcze to między innymi pozostałości oleju, zwiększony luz łożyskowy, przeciążenie termiczne oraz ciała obce.

 

Co więcej, obaj informują o różnych formach konstrukcyjnych i ich szczególnych cechach, a także dają ważną wskazówkę dotyczącą książeczki serwisowej – jej użycie pomaga uniknąć przekroczenia terminów konserwacji, a tym samym potencjalnych negatywnych konsekwencji. W celu uzyskania dalszej pomocy i wsparcia, instrukcje instalacji są dołączone do produktów marki DT Spare Parts, które ułatwiają montaż i zapewniają wgląd w możliwe przyczyny błędów.

Asortyment DT Spare Parts obejmuje ponad 200 turbosprężarek i liczne dodatkowe elementy, takie jak odrębne uszczelki, przewody doprowadzające olej, czujniki ciśnienia oleju, przewody powietrza doładowującego i obejmy powietrza doładowującego, ale także chłodnice międzystopniowe, a także różnorodne części wydechowe.

 

W przypadku pytań technicznych dotyczących produktów i usług, HelpDesk Parts Specialists jest dostępny przez cały czas. Więcej filmów z serii „Parts Specialists” można znaleźć na YouTube.

 

Źródło: Diesel Technic

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).