Wóz Chucka Norrisa ze "Strażnika Teksasu" od braci Collins dla WOŚP | MOTOFAKTOR

Wóz Chucka Norrisa ze "Strażnika Teksasu" od braci Collins dla WOŚP

Wśród rzeczy wystawionych na licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazł się wóz Chucka Norrisa z serialu "Strażnik Teksasu".

Strażnicy Teksasu (ang. Texas Rangers) to elitarna jednostka policji uformowana w Stanach Zjednoczonych w 1835 roku. Jej legenda zaowocowała aż 9 sezonami serialu „Strażnik Teksasu”, który do dziś postrzegany jest za kultowy, a dla Chucka Norrisa, który wcielił się w tytułową rolę, serial okazał się największym sukcesem w całej jego karierze.

 

Przedmiotem aukcji jest replika serialowego Walker Texas Ranger Truck czyli Dodge Ram 1500, którym funkcjonariusz Cordell Walker (przyp. red. postać, w którą wcielił się Chuck Norris) poruszał się po bezdrożach stanu Teksas. Dziś Bracia Collins oraz firma JUAN wspólnymi siłami przywracają samochód do służby. Gramy w słusznym celu: dla 29. Finału WOŚP – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

Bracia Collins poddali samochód renowacji oraz modyfikacjom, które w opinii Chucka Norrisa odpowiadają jego dzisiejszym potrzebom, w efekcie czego w aucie pojawił się nowoczesny i potężny system multimedialny. W samochodzie nie mogło zabraknąć także unikatowych dodatków takich jak oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu czy wyjątkowe zdjęcie z podpisem Chucka, których wkomponowaniem we wnętrze pojazdu zajęli się specjaliści z firmy JUAN. Skrzynia umiejscowiona na tylnym rzędzie siedzeń została zaprojektowana z myślą o ewentualnym demontażu, tak aby w razie potrzeby mogła zdobić również dowolne wnętrze.

 

Pod maską Dodge’a Ram 1500 drzemie silnik V8 Magnum o pojemności 5.9L, którego rasowe brzmienie wywoła emocje u każdego. Nie trzeba być fanem motoryzacji, aby docenić bulgot tej widlastej ósemki, co słychać na poniższym nagraniu:

 

 

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).