Wolf Lubricants i WRC z nową umową | MOTOFAKTOR

Wolf Lubricants i WRC z nową umową

Firma Wolf Lubricants przedłużyła umowę z promotorem WRC, aby nadal pełnić funkcję oficjalnego partnera w zakresie środków smarnych dla WRC i Junior WRC.

Przedłużenie partnerstwa wzmacnia wizję Wolf Lubricants, zgodnie z którą nadal ma pozostać siłą napędową sportów motorowych. Poprzez silne partnerstwa strategiczne Wolf dąży do wspierania talentów i opracowywania najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie smarowania, które wyznaczą nowe standardy wydajności i zrównoważonego rozwoju w branży sportów motorowych.

Belgijski producent środków smarnych po raz pierwszy dołączył do Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC) jako oficjalny partner w zakresie środków smarnych w 2019 r., wprowadzając swoje najnowocześniejsze środki smarne do najbardziej prestiżowej na świecie serii rajdowej dla samochodów produkcyjnych. Od tego czasu Wolf ściśle współpracował z Junior WRC, aby stworzyć spersonalizowane produkty, dzięki którym skrupulatnie zbudowane samochody rajdowe osiągają maksymalne osiągi w najtrudniejszych warunkach terenowych. Pomyślne zastosowanie w warunkach rajdowych umożliwiło firmie Wolf udostępnienie produktu „Racing Line”, dzięki czemu pojazdy na całym świecie mogą korzystać ze starannie dobranych komponentów.

WRC i Wolf Lubricants są zadowoleni z przedłużenia udanej współpracy, dzięki której producent środków smarnych w nadchodzących latach będzie nadal wspierać młodych zawodników w ramach programu JWRC.

Christian Terörde, starszy dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w WRC, Fot. WRC
Christian Terörde, starszy dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w WRC, Fot. WRC

„Wolf był oddanym partnerem WRC i Junior WRC przez ostatnie pięć lat, wspierając nas nie tylko produktami, ale także ścisłą współpracą przy rozwoju naszych kierowców i pojazdów– stwierdza Christian Terörde, starszy dyrektor ds. marketingu i sprzedaży – „WRC i Junior WRC stanowią dla firmy Wolf idealną platformę do opracowywania i testowania produktów w najbardziej wymagających warunkach, z jakimi mogą spotkać się pojazdy drogowe. Mając ostateczny cel, jakim jest tworzenie coraz bardziej zrównoważonych produktów i rozwiązań technicznych, Wolf współpracuje z niektórymi z naszych najbardziej doświadczonych i doświadczonych ekspertów w dziedzinie rajdów terenowych. Jesteśmy podekscytowani faktem, że Wolf nadal angażuje się w nasze mistrzostwa, a nazwa Wolf będzie nadal kojarzona z najważniejszym wydarzeniem weekendu WRC: Wolf Power Stage”.

Firma Wolf Lubricants została założona w 1955 roku i stała się wiodącą marką w branży. Produkuje oleje i płyny do silników, skrzyń biegów, hamulców i układu kierowniczego. Posiada szeroką gamę produktów, oferując rozwiązania dla samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, motocykli, maszyn morskich i rolniczych.

„Po pięciu udanych sezonach nie możemy być bardziej podekscytowani rozpoczęciem kolejnego etapu naszej współpracy. Teraz z niecierpliwością czekamy na ciągłe dążenie Wolfa do precyzji i doskonałości, aby nadal wprowadzać innowacje i wspierać młode talenty w sportach motorowych. Naszym celem jest bycie siłą napędową, która poprawia wrażenia ze sportów motorowych zarówno dla fanów, jak i zawodników, i cieszymy się, że możemy być częścią przyszłości tego ekscytującego sportu. Wolf Lubricants to nie tylko partner; jesteśmy marką oddaną dążeniu do postępu” – dodał Yves Decat, dyrektor ds. marketingu globalnego w firmie Wolf Lubricants – „WRC to szczyt świata rajdów i najlepsze miejsce do testowania i rozwijania naszych produktów, przesuwając granice tego, co możemy osiągnąć w tych trudnych warunkach. WRC daje nam platformę zapewniającą wydajność w najbardziej intensywnych środowiskach, co oznacza, że jeśli nasze produkty tutaj zadziałają, będą działać w każdym pojeździe, w każdym miejscu i w każdych warunkach.”

Źródło: Wolf Lubricants

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).