Wielton GO dla wieluńskich uczniów | MOTOFAKTOR

Wielton GO dla wieluńskich uczniów

Wystartowała interaktywna gra Wielton GO, skierowana do uczniów wieluńskich szkół ponadpodstawowych.

Wielton GO to gra mobilna, dostępna pod adresem wieltongo.pl, w którą mogą zagrać uczniowie sześciu wieluńskich szkół ponadpodstawowych. Na uczestników czeka szereg interaktywnych zadań. Najlepsi wezmą udział w finałowym teście wiedzy, w którym będzie można wygrać rowery. Finał odbędzie się w grudniu na Politechnice Łódzkiej. Uczestnicy zapoznają się z ofertą edukacyjną uczelni oraz wybranymi projektami realizowanymi obecnie w Wieltonie.

 

Wieluńscy uczniowie podczas gry odbędą wirtualny spacer po firmie zatrzymując się w poszczególnych działach, poznając zakład i odpowiadając na pytania z nim związane. Czekają ich też mini-gry typu memory, wykreślanki, a także zagadki słowne.

Nie bylibyśmy sobą, gdyby celem gry nie była po prostu budowa i sprzedaż naczepy. Oczywiście wirtualnej. Uczestnicy po zrealizowaniu poszczególnych zadań otrzymają wirtualną walutę, za którą mogą zakupić elementy naczepy, by finalnie złożyć je w jedną całość i sprzedać z zyskiem.

Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wielton S.A. - Joanna Cesarz

 

Wielton GO to jeden z projektów szeroko zakrojonej strategii employer brandingowej Wieltonu. Spółka współpracuje z wieluńskimi szkołami, w których działają klasy patronackie, a także z Politechniką Łódzką.

Wykwalifikowana i profesjonalna załoga to wielka przewaga Wieltonu. Stawiamy na organiczny rozwój nie tylko za granicą, ale również w naszym kraju. Myślimy zawsze kilka lat do przodu. Zależy nam, by kształtować i pozyskiwać wykwalifikowane kadry, ambitnych absolwentów szkół i uczelni, tu na miejscu, w Wieluniu.

- Joanna Cesarz

 

W grze Wielton GO mogą wziąć udział uczniowie sześciu wieluńskich szkół: I LO im. Tadeusza Kościuszki, II LO im. Janusza Korczaka, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Długosza i Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika. Aby spróbować swoich sił w konkursie, uczniowie powinni zgłosić się do administratora, którym w każdej szkole jest jeden z nauczycieli. Ten rejestruje uczestników w konkursie i przekazuje im kody dostępu do Wielton GO. Gra powstała we współpracy z Politechniką Łódzką.

 

Źródło: Wielton

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).