Wielka Loteria Milwaukee już na półmetku | MOTOFAKTOR

Wielka Loteria Milwaukee już na półmetku

person Adrian Januszkiewicz 26/10/2023

Na półmetku Wielkiej Loterii Milwaukee wciąż do wygrania jest nagroda główna – czerwony Ford Transit z systemem Packout oraz 140 pozostałych nagród.

 

Wielka Loteria Milwaukee podkreśla korzyści płynące z zakupu sprzętu marki u autoryzowanych sprzedawców, czyli m.in. możliwość wydłużenia gwarancji do 3 lat, wsparcie serwisu oraz pakiet dodatkowych usług, jak np. narzędzia zastępcze. Dla profesjonalistów jest to świetna okazja, aby wygrać atrakcyjne nagrody. Główną z nich jest Ford Transit z systemem Packout – modułowym systemem do przechowywania i transportowania narzędzi i akcesoriów. Do tej pory już 130 osób może cieszyć się z wygranej w losowaniu, a 140 narzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej, oświetlenia, podgrzewanej odzieży roboczej czy elementów systemu Packout czeka wciąż na nowych właścicieli.

 

Dostarczamy nasze rozwiązania profesjonalistom z wielu branż, m.in. budowlanej, transportowej, elektrycznej, stolarskiej, dekarskiej, instalatorskiej, pielęgnacji zieleni i innych. Informacja o Wielkiej Loterii Milwaukee dotarła do wszystkich rejonów Polski, jednak największym zainteresowaniem cieszy się ona na razie w województwach mazowieckim, skąd wpłynęło 18% zgłoszeń, oraz wielkopolskim – około 11% zgłoszeń. Z naszych raportów wynika, że w Loterii udział wzięło najwięcej profesjonalistów z branży budowlanej, którzy stanowią ponad 27% uczestników. Silnie reprezentowane są również branże motoryzacyjna i elektryczna – odpowiednio 16% i 14% – powiedział Janusz Mitko, Regional Marketing Manager Milwaukee CEE.

Jak wziąć udział w loterii?

Loteria skierowana jest do osób fizycznych, które ukończyły 18 lat, osób fizycznych wykonujących działalność gospodarczą oraz osób prawnych. Aby wziąć w niej udział, należy zakupić produkty marki Milwaukee o wartości minimum 2500 zł brutto u wybranego autoryzowanego dystrybutora, który bierze udział w akcji, i do 30.11.2023 zarejestrować los na stronie loterii, gdzie znaleźć można regulamin akcji. Z listą autoryzowanych dystrybutorów Milwaukee można się zapoznać TUTAJ.

 

Źródło: Milwaukee

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).