Wielka gra - specjalna promocja Schaefflera | MOTOFAKTOR

Wielka gra - specjalna promocja Schaefflera

Schaeffler we wrześniu przygotował akcję pod nazwą "Wielka Gra" – jest to konkurs edukacyjno–wiedzowy przeznaczony nie tylko dla użytkowników portalu REPXPERT.

Aby wygrać nagrodę wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wybrać ulubioną nagrodę z dostępnych na ekranie, wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy z danymi i kliknąć „Wyślij”.

 

Potem już tylko krok dzieli uczestnika od wygranej – należy kliknąć w link potwierdzający udział w akcji, który przyjdzie na skrzynkę mailową i oczekiwać na nagrodę.

Startujemy z trzecią akcją promocyjną w tym roku skierowaną do naszych klientów – mechaników samochodowych. Uczestnicy akcji mają szanse w łatwy sposób zdobyć nagrodę, która przyda im się w serwisie samochodowym i nie tylko. Zasady są bardzo proste – zagraj, a się przekonasz!

Marketing Manager w Schaeffler Polska - Joanna Ciszewska

 

Akcja promocyjna realizowana jest na stronie www.wielka-gra.pl od 10.09.2020 do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów nagród. Skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej prowadzą warsztat samochodowy lub świadczą inne usługi związane z naprawą lub konserwacją pojazdów.

 

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie akcji.

 

Źródło: Schaeffler

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).