Więcej filtrów kabinowych w ofercie Denso | MOTOFAKTOR

Więcej filtrów kabinowych w ofercie Denso

person Adrian Januszkiewicz 22/03/2021

Denso rozszerzyło ofertę filtrów kabinowych o 8 nowych numerów części jakości OE.

Rozszerzenie składa się z 4 standardowych filtrów i 4 filtrów z węglem aktywnym. Nowe części mają 581 zastosowań i zastępują 34 numery części OE dla najpopularniejszych modeli pojazdów marek Toyota i Lexus. Nowe filtry są już dostępne w e-katalogu Denso i w katalogu TecDoc, a szczegółowe informacje dotyczące zastosowań można znaleźć w poniższej tabeli:

Zmiany w wyglądzie opakowania filtrów kabinowych Denso

Wprowadzone zostały również zmiany w wyglądzie niebieskiego opakowania Denso Aftermarket. Główne zmiany w projekcie to usunięcie białego paska u dołu opakowania oraz dodanie symboli recyklingu. Nowe filtry kabinowe pojawią się na rynku już w zaktualizowanych opakowaniach. Aktualizacja jest częścią globalnego projektu unifikacji opakowań Denso. Proces wdrażania nowych opakowań rozpoczął się w 2021 roku i potrwa aż do wyczerpania zapasu dotychczasowych opakowań.

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).