Webinar: Valeo Safe Side | MOTOFAKTOR

Webinar: Valeo Safe Side

person Adrian Januszkiewicz 23/06/2020

Valeo zaprasza na webinar odnośnie Valeo Safe Side - akcesoryjnego systemu do monitorowania martwego pola w samochodzie.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 26.06. 2020 r. o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować.

Uczestnicy szkolenia będą mogli poznać wszystkie szczegóły dotyczące produktu. Można będzie również zobaczyć proces montażu oraz zasadę działania Valeo Safe Side.

 

Szkolenie będzie składać się z następujących punktów:

 

  • Wytłumaczenie zasady działania – precyzyjnie pokazane zostanie jak działa Valeo Safe Side podczas jazdy na autostradzie. Będzie można zobaczyć kiedy i jak zestaw Safe Side dba o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.
  • Prezentacja produktu – Unboxing – pokazane zostanie co znajduje się w opakowaniu oraz szczegółowo zaprezentowane elementy składowe zestawu.
  • Instalacja – przykładowy proces montażu pokazany krok po kroku dla pojazdów osobowych.

UWAGA: W trakcie szkolenia odbędzie się konkurs z nagrodami! Do wygrania zestaw czujników parkowania.

 

Źródło: Valeo

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).