Webfleet umacnia pozycję na rynku węgierskim | MOTOFAKTOR

Webfleet umacnia pozycję na rynku węgierskim

Do grona klientów firmy Webfleet, należącej do Bridgestone, dołączył węgierski operator transportowo-logistyczny Horváth Rudolf Intertransport Kft.

 

 

 

Horváth Rudolf Intertransport Kft. to duży węgierski operator, świadczący usługi transportowe od blisko 30 lat na rynku europejskim. Oprócz FTL, LTL, magazynowania i obsługi ładunków, firma realizuje także usługi transportu pasażerskiego. Na mocy zawartej umowy o współpracy z Webfleet, we flocie liczącej 350 ciągników, 275 naczep oraz 120 autobusów, samochodów dostawczych i samochodów osobowych zainstalowane zostaną urządzenia telematyczne Webfleet z serii LINK. Cały park maszynowy ma zostać podłączony do platformy online Webfleet, gdzie z poziomu jednego interfejsu klient będzie miał możliwość monitoringu statusu pojazdów, stylu jazdy kierowców, wykorzystania floty, obsługi zleceń, zużycia paliwa i innych kluczowych wskaźników operacyjnych.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa system telematyczny w zarządzaniu firmą transportową. Zdecydowaliśmy się na Webfleet, ponieważ jest to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które nie tylko spełnia nasze różnorodne potrzeby w chwili obecnej, ale będzie wspomagać nasz rozwój także w przyszłości. Korzystając z systemu Webfleet nie musimy martwić się o wygaszanie sieci 2G, bo ich urządzenia są na to przygotowane, a na terenie całej EU możemy liczyć na potrzebną pomoc i wsparcie. Jestem przekonany, że z systemem Webfleet będziemy mogli jeszcze bardziej usprawnić i zoptymalizować zarządzanie naszymi flotami – mówi Dávid Horváth, Business Development Director w firmie Horváth Rudolf Intertransport Kft.

 

Poza monitoringiem floty, system Webfleet ma być wykorzystany również do zdalnego pobierania danych z tachografów i zarządzania czasem jazdy kierowców. Horváth Rudolf Intertransport Kft. upatruje dużych korzyści również w funkcji doskonalenia stylu jazdy OptiDrive, która ma wpływ nie tylko na zużycie paliwa, ale także na poprawę bezpieczeństwa, co ma szczególne znaczenie w transporcie osobowym realizowanym przez flotę do przewozu osób. Logotyp Webfleet pojawi się także na pojazdach firmy Horváth Rudolf Intertransport Kft., co ma być wyrazem satysfakcji z użytkowania nowego rozwiązania do zarządzania flotą.

 

Węgry to wciąż nowy rynek dla Webfleet. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat wykonaliśmy tu dużą pracę – mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Regionalny w Webfleet, odpowiedzialny za działalność komercyjną w Polsce i Europie Wschodniej – Bardzo nas cieszy systematyczny wzrost bazy instalacyjnej, co potwierdza, że jest tu duży potencjał, a węgierskie firmy chcą korzystać z najlepszych w Europie rozwiązań do zarządzania flotą. Jesteśmy zaszczyceni, że także Horváth Rudolf Intertransport Kft. – jeden z liderów, cieszący się ogromną wiarygodnością operator, zaufał Webfleet i będzie rozwijać swój biznes, korzystając z naszych rozwiązań.

 

Firma Horváth Rudolf Intertransport Kft. działa na rynku przewozowym od 1995 roku, posiada ponad 110 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych i zatrudnia blisko 700 pracowników. Wśród największych klientów Horváth Rudolf Intertransport Kft. znajdują się takie marki jak Bosch, Rosenberger, Thyssenkrupp, Apollo Tyres, Diehl, Coloplast, Bott czy Bunge.

 

Źródło: Bridgestone

Zdjęcie główne: Webfleet

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).