Warsztaty DRIVES Talks już w czwartek | MOTOFAKTOR

Warsztaty DRIVES Talks już w czwartek

person Adrian Januszkiewicz 16/11/2021

East Automotive Alliance zaprasza do udziału w warsztatach online organizowanych przez koordynatorów projektu DRIVES.

Celem warsztatów jest uzyskanie perspektywy regionalnej, która ostatecznie przyczyni się do opracowania trzeciego wydania dokumentu pn. “Automotive Skills Agenda Strategy & Roadmap”. Dokument zawiera strategię sektorową i kluczowe działania w celu zapewnienia sytuacji, w której potrzeby przemysłu w zakresie umiejętności i ról zawodowych będą odzwierciedlane przez instytucje edukacyjne i szkoleniowe.

 

Warsztaty odbędą się 18 listopada 2021r., w godzinach 9:30 – 11:00 i będą prowadzone w języku angielskim.

 

Agenda wydarzenia jest dostępna TUTAJ.

 

Rejestracji można dokonać TUTAJ.

 

Link do spotkania znajduje się TUTAJ.

 

Źródło: East Automotive Alliance

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).