Wakacyjne nowości w ofercie Polcar | MOTOFAKTOR

Wakacyjne nowości w ofercie Polcar

person Adrian Januszkiewicz 5/08/2020

Polcar w ostatnim czasie wprowadził do oferty szereg nowości oraz rozszerzeń asortymentu.

Wprowadzone zostały m.in. wielosezonowe płyny do chłodnicze marki SRLine (typu G11 i G12) do wszystkich rodzajów układów chłodzenia silników spalinowych.

W ofercie pojawiły się dysze spryskiwaczy, element zazwyczaj bagatelizowany (wręcz niezauważany przez kierowców) a będący istotnym elementem dla bezpieczeństwa podróżowania, zużycia piór wycieraczek i poziomu płynu do spryskiwaczy w zbiorniczku.

Rozszerzona została oferta sprężyn gazowych w jakości “P” w szczególności do aut w wieku 10+, które oferowane są w jeszcze niższej cenie. Zupełną nowością jest oferta sprężyn gazowych dedykowana do kabrioletów, która na początku sierpnia trafia do sprzedaży.

Końcem lipca w ofercie zaprezentowane zostały wysokiej jakości przewody do chłodnic wody, powietrza, filtrów powietrza, układów dolotowych oraz nagrzewnic – oczywiście z dwuletnią gwarancją.

W sprzedaży są już także zestawy łańcucha rozrządu o jakości porównywalnej z produktami oryginalnymi.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Polcar

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).