W SKP jak w pałacu | MOTOFAKTOR

Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów firmy Mański na Kaszubach goszczą swoich klientów nietypowym wystrojem z ubiegłych stuleci, które robi duże wrażenie.

Firma Mański funkcjonuje na rynku od 1991 r. i do tej pory otworzyła sieć 22 Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów obsługująca praktycznie każdy typ pojazdu od motocykla po autobus. Zdecydowana większość z nich przyciąga wzrok nietypowym wystrojem zewnętrznym i wewnętrznym. Na zewnątrz dają się zauważyć bogato strojone kolumny, a w halach warsztatowych można zastać malowidła na ścianach, a nawet sufitach. Każdy, kto nawet nie potrzebuje skorzystać z usług stacji, wchodząc do niej może poczuć się prawie jak w Kaplicy Sykstyńskiej czy pałacu szlacheckim.

 

Motofaktor.pl postanowił dowiedzieć się czym kierował się właściciel sieci, pan Zenon Mański, decydując się na tak nietypowy wystrój.

Pomysł był spontaniczny. Nie mieliśmy żadnego konkretnego celu dla takiego wystroju. Po prostu padł pomysł i go zrealizowaliśmy. Naszym pracownikom nie przeszkadza w pracy taki wystrój, a wiele osób z zewnątrz, nie tylko klienci, chętnie podchodzą i robią sobie zdjęcia. Zenon Mański właściciel sieci SKP Mański

 

Sieć firmy Mański składa się łącznie z 22 stacji zlokalizowanych w Bolszewie, Człuchowie, Czarnej Dąbrówce, Dębnicy Kaszubskiej, Garczu, Gniewinie, Gdańsku (2 stacje), Glinczu, Kartuzach, Kiełpinie, Kępicach, Kolbudach, Lubichowie, Luzinie, Rumii, Sierakowicach (2 stacje), Starej Kiszewie, Stężycy, Wicku, Żukowie. Jak dowiadujemy się na stronie internetowej sieci trwają budowy stacji w Kościerzynie i Luzinie.

 

Przykładowe zdjęcia stacji firmy Mański prezentujemy poniżej:

Zdjęcia: Mański

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).