W SKP jak w pałacu | MOTOFAKTOR

W SKP jak w pałacu

Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów firmy Mański na Kaszubach goszczą swoich klientów nietypowym wystrojem z ubiegłych stuleci, które robi duże wrażenie.

Firma Mański funkcjonuje na rynku od 1991 r. i do tej pory otworzyła sieć 22 Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów obsługująca praktycznie każdy typ pojazdu od motocykla po autobus. Zdecydowana większość z nich przyciąga wzrok nietypowym wystrojem zewnętrznym i wewnętrznym. Na zewnątrz dają się zauważyć bogato strojone kolumny, a w halach warsztatowych można zastać malowidła na ścianach, a nawet sufitach. Każdy, kto nawet nie potrzebuje skorzystać z usług stacji, wchodząc do niej może poczuć się prawie jak w Kaplicy Sykstyńskiej czy pałacu szlacheckim.

 

Motofaktor.pl postanowił dowiedzieć się czym kierował się właściciel sieci, pan Zenon Mański, decydując się na tak nietypowy wystrój.

Pomysł był spontaniczny. Nie mieliśmy żadnego konkretnego celu dla takiego wystroju. Po prostu padł pomysł i go zrealizowaliśmy. Naszym pracownikom nie przeszkadza w pracy taki wystrój, a wiele osób z zewnątrz, nie tylko klienci, chętnie podchodzą i robią sobie zdjęcia.

właściciel sieci SKP Mański - Zenon Mański

 

Sieć firmy Mański składa się łącznie z 22 stacji zlokalizowanych w Bolszewie, Człuchowie, Czarnej Dąbrówce, Dębnicy Kaszubskiej, Garczu, Gniewinie, Gdańsku (2 stacje), Glinczu, Kartuzach, Kiełpinie, Kępicach, Kolbudach, Lubichowie, Luzinie, Rumii, Sierakowicach (2 stacje), Starej Kiszewie, Stężycy, Wicku, Żukowie. Jak dowiadujemy się na stronie internetowej sieci trwają budowy stacji w Kościerzynie i Luzinie.

 

Przykładowe zdjęcia stacji firmy Mański prezentujemy poniżej:

Zdjęcia: Mański

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).