VULCAN partnerem edukacyjnym XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

VULCAN partnerem edukacyjnym XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Do grona partnerów XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dołącza VULCAN – lider na rynku oprogramowania dla oświaty.

Od 35 lat pomaga samorządom, jednostkom oświatowym i centrom usług wspólnych w codziennym zarządzaniu oraz wspiera dyrektorów i nauczycieli w administrowaniu szkołą czy tworzeniu atrakcyjnych materiałów edukacyjnych dla uczniów. Teraz VULCAN dołącza do grona partnerów XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a doświadczenia firmy i nowoczesne rozwiązania edukacyjne jak wirtualne laboratorium Empiriusz zostaną wykorzystane w procesie edukacji ich uczestników.

Doświadczenie wielu lat pracy przy rozwoju oświaty połączyliśmy z kompetencjami i pasją do nowoczesnych technologii. Dzięki temu od 35 lat pomagamy szkołom, centrom usług wspólnych i jednostkom samorządu terytorialnego, a także uczniom i ich rodzicom. Co roku przez nasze systemy rekrutuje się 60% uczniów aplikujących do szkół ponadpodstawowych, a z dziennika elektronicznego UONET+ korzysta ponad 7 mln użytkowników.

dyrektor pionu marketingu VULCAN - Jan Koziarski

 

VULCAN wspiera także pracowników oświaty poprzez największej platformę szkoleniową w Polsce – Centrum Kompetencji VULCAN.

Naszym wspólnym celem jest pomoc w edukacji młodych mechaników, ale także wyposażenie ich opiekunów, nauczycieli w narzędzia pomocne w codziennej pracy w szkołach. Dzięki współpracy w firmą VULCAN chcemy pokazać szkołom z jakich możliwości technologicznych mogą korzystać na co dzień w szkołach.

Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - Adrian Dekowski

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).