Vredestein Manchester United Soccer School w Polsce | MOTOFAKTOR

Vredestein Manchester United Soccer School w Polsce

Apollo Tyres ze swoją marką opon premium Vredestein i klubem Manchester United zorganizują już jutro pod Warszawą event Manchester United Soccer School.

 

Wydarzenie Vredestein Manchester United Soccer School odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku w hotelu Trylogia (Zielonka k.Warszawy). Oprócz bazy noclegowej hotel udostępni pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej oraz rozległy teren rekreacyjny. Wydarzenie odbędzie się we współpracy z organizacją charytatywną Nadzieja na Mundial, która wspiera rozwój dzieci z domów dziecka poprzez sport i edukację, zapewniając możliwość lepszego startu w dorosłe życie. Program Vredestein Manchester United Soccer School uruchomiono w 2023 roku jako jedno z trzech wydarzeń w całej Europie (Polska, Włochy, Niderlandy), aby pomóc chłopcom i dziewczętom w wykorzystaniu potencjału zarówno społecznego, jak i edukacyjnego.

 

W sesji treningowej weźmie udział były obrońca Manchesteru United, Wes Brown, który współpracował z klubem przez piętnaście lat. Ten okres zaowocował pięcioma zwycięstwami w Premier League, dwoma Pucharami Anglii i dwukrotnym triumfem w Lidze Mistrzów UEFA. W czasie pobytu w Warszawie Brown poprowadzi trening i podzieli się swoją wiedzą z młodymi piłkarzami.

 

Od 1999 roku szkoły Manchester United Soccer School prowadzą szereg aktywności piłkarskich dla ponad 500 000 uczestników, umożliwiając dzieciom udział w treningach z zawodowymi trenerami na poziomie lokalnym akademickim i krajowym w 90 różnych państwach. Program pokazuje uczestnikom w wieku 12–18 lat znaczenie ich własnego nastawienia, pracy zespołowej, umiejętności, siły i uważnego słuchania w sporcie, inspirując młodych ludzi do nauki i rozwoju.

 

Benoit Rivallant, prezes i dyrektor generalny firmy Apollo Tyres Europe
Benoit Rivallant, prezes i dyrektor generalny firmy Apollo Tyres Europe

Manchester United Soccer School w Polsce to efekt naszych wieloletnich relacji z klubem Manchester United. Ta współpraca stanowi doskonałą platformę do rozszerzenia naszych działań w zakresie wspierania lokalnych społeczności — mówi Benoit Rivallant, prezes i dyrektor generalny Apollo Tyres Europe – Jesteśmy dumni z uczestnictwa w tak ekscytującej i ważnej inicjatywie, w której marka Vredestein przyczynia się do promowania amatorskiej piłki nożnej oraz polepszania dobrostanu dzieci w Polsce.

 

Cieszy nas współpraca z marką Vredestein w organizacji programu Manchester United Soccer School w różnych miejscach w całej Europie — powiedział Michael Nearly, szef trenerów, Manchester United Soccer School – Piłka nożna to międzynarodowy język, który daje mi i innym trenerom możliwość interakcji ze społecznościami lokalnymi i zaangażowania się w ich rozwój. Wiemy, że niektórzy młodzi ludzie, z którymi będziemy pracować, mają za sobą trudne doświadczenia lub nadal się z takimi mierzą i chcemy, poprzez język piłki nożnej, inspirować i motywować ich oraz stawiać im wyzwania, aby osiągali sukcesy w życiu.

Apollo Tyres i Manchester United

Firma Apollo Tyres została oficjalnym globalnym partnerem oponiarskim Manchester United w roku 2018. W 2020 roku firma rozszerzyła zakres współpracy o markę opon Vredestein. Obecnie logo marki jest widoczne na tablicach reklamowych na boiskach podczas meczów, na których Manchester United jest gospodarzem.

 

Loga Vredestein i Manchester United

 

Podobieństwo cech marki Vredestein firmy Apollo Tyres i klubu Manchester United ma gwarantować owocną współpracę. Zarówno klub piłkarski, jak i marka oponiarska od ponad stulecia osiągają najlepsze wyniki w Europie — czego dowodzą liczne nagrody dla opon Vredestein oraz trofea angielskiej Premier League i ogólnoeuropejskie zdobyte przez Manchester United. Łączy ich dążenie do sukcesu osiąganego dzięki wartościom i działaniom, które cechuje najwyższa jakość.

 

Źródło: Apollo Tyres

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).