Volkswagen Poznań zaprasza do Strefy Zawodowców | MOTOFAKTOR

Volkswagen Poznań zaprasza do Strefy Zawodowców

W dniach 12-13 kwietnia Volkswagen Poznań zaprasza młodzież klas VII-VIII szkoły podstawowej wraz z rodzicami, na Drzwi Otwarte „Strefa Zawodowców”.

 

 

Centrum Szkoleniowe Volkswagen Poznań zaprasza młodzież końcowych klas szkoły podstawowej na specjalnie dla nich zorganizowanie drzwi otwarte, pod nazwą „Strefa Zawodowców”. Podczas spotkania młodzi ludzie będą mogli w sposób praktyczny zapoznać się ze specyfiką pracy nowoczesnej fabryki motoryzacyjnej jaką jest Volkswagen Poznań i dowiedzieć się, jak wygląda praca w zawodach, które są najbardziej poszukiwane w tej branży. Dla odwiedzających utworzone zostaną cztery strefy, każda o innym profilu zawodowym. Będą to: strefa elektromechanika pojazdów samochodowych, strefa mechanika precyzyjnego, strefa automatyka i mechatronika oraz strefa robotów. Dodatkowo uczniowie będą mogli sprawdzić jak działają okulary z rozszerzoną rzeczywistością, spróbować samodzielnie wymienić klocki hamulcowe, zbudować swój pierwszy układ mechatroniczny lub wykonać pomiary metodą laserową.

W imieniu obszaru Kształcenia Zawodowego w Volkswagen Poznań serdecznie zapraszam na wyjątkowe wydarzenie: „Strefę Zawodowców”, czyli Drzwi Otwarte Kształcenia Zawodowego Volkswagen Poznań. Spotkanie odbędzie się w formie zajęć praktycznych, podczas których uczniowie będą mogli bliżej poznać specyfikę czterech zawodów przyszłości, w których kształcimy w klasach patronackich Volkswagen Poznań. To wydarzenie to nie tylko możliwość zwiedzenia nowoczesnego Centrum Szkoleniowego Volkswagen Poznań, ale także poznanie naszych instruktorów praktycznej nauki zawodu – podkreśla Dorota Dziedzic, kierownik Kształcenia Zawodowego w Volkswagen Poznań.

 

Drzwi Otwarte „Strefa Zawodowców” odbędą się w Centrum Szkoleniowym Volkswagen Poznań, przy ul. Rabowickiej 10/1 w Swarzędzu – Jasinie, w dniach od 12 do 13 kwietnia. Aby wziąć w nich udział, konieczne są zapisy drogą mailową. Zgłoszenie należy wysłać na adres: kształcenie.zawodowe@vw-poznan.pl

 

W dniach Drzwi Otwartych Centrum Szkoleniowe zaprasza grupy zorganizowane w godzinach od 8:00 do 14:00, a od 14:00 gości indywidualnych. Ważnym jest, by na miejscu pojawić się zawsze o pełnej godzinie – ostatnia grupa wchodzić będzie o godzinie 17:00.

 

Źródło: Volkswagen Poznań

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).