Volkswagen Poznań zaprasza do Strefy Zawodowców | MOTOFAKTOR

W dniach 12-13 kwietnia Volkswagen Poznań zaprasza młodzież klas VII-VIII szkoły podstawowej wraz z rodzicami, na Drzwi Otwarte „Strefa Zawodowców”.

 

 

Centrum Szkoleniowe Volkswagen Poznań zaprasza młodzież końcowych klas szkoły podstawowej na specjalnie dla nich zorganizowanie drzwi otwarte, pod nazwą „Strefa Zawodowców”. Podczas spotkania młodzi ludzie będą mogli w sposób praktyczny zapoznać się ze specyfiką pracy nowoczesnej fabryki motoryzacyjnej jaką jest Volkswagen Poznań i dowiedzieć się, jak wygląda praca w zawodach, które są najbardziej poszukiwane w tej branży. Dla odwiedzających utworzone zostaną cztery strefy, każda o innym profilu zawodowym. Będą to: strefa elektromechanika pojazdów samochodowych, strefa mechanika precyzyjnego, strefa automatyka i mechatronika oraz strefa robotów. Dodatkowo uczniowie będą mogli sprawdzić jak działają okulary z rozszerzoną rzeczywistością, spróbować samodzielnie wymienić klocki hamulcowe, zbudować swój pierwszy układ mechatroniczny lub wykonać pomiary metodą laserową.

W imieniu obszaru Kształcenia Zawodowego w Volkswagen Poznań serdecznie zapraszam na wyjątkowe wydarzenie: „Strefę Zawodowców”, czyli Drzwi Otwarte Kształcenia Zawodowego Volkswagen Poznań. Spotkanie odbędzie się w formie zajęć praktycznych, podczas których uczniowie będą mogli bliżej poznać specyfikę czterech zawodów przyszłości, w których kształcimy w klasach patronackich Volkswagen Poznań. To wydarzenie to nie tylko możliwość zwiedzenia nowoczesnego Centrum Szkoleniowego Volkswagen Poznań, ale także poznanie naszych instruktorów praktycznej nauki zawodu – podkreśla Dorota Dziedzic, kierownik Kształcenia Zawodowego w Volkswagen Poznań.

 

Drzwi Otwarte „Strefa Zawodowców” odbędą się w Centrum Szkoleniowym Volkswagen Poznań, przy ul. Rabowickiej 10/1 w Swarzędzu – Jasinie, w dniach od 12 do 13 kwietnia. Aby wziąć w nich udział, konieczne są zapisy drogą mailową. Zgłoszenie należy wysłać na adres: kształcenie.zawodowe@vw-poznan.pl

 

W dniach Drzwi Otwartych Centrum Szkoleniowe zaprasza grupy zorganizowane w godzinach od 8:00 do 14:00, a od 14:00 gości indywidualnych. Ważnym jest, by na miejscu pojawić się zawsze o pełnej godzinie – ostatnia grupa wchodzić będzie o godzinie 17:00.

 

Źródło: Volkswagen Poznań

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).