VARTA zaprasza na TTM i OMM 2022 w Poznaniu | MOTOFAKTOR

VARTA zaprasza na TTM i OMM 2022 w Poznaniu

person Adrian Januszkiewicz 6/04/2022

W najbliższy weekend wśród wystawców TTM 2022 pojawi się VARTA, która będzie również partnerować XI Ogólnopolskim Mistrzostwom Mechaników.

Poznań Motor Show i Targi Techniki Motoryzacyjnej zbliżają się wielkimi krokami.
Podczas tego wydarzenia zostaną rozstrzygnięte również finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których VARTA została partnerem.

 

W dniach od 08.04 -10.04 VARTA zaprasza na swoje stoisko, które będzie znajdowało się w hali numer 6.

 

Poza możliwością rozmowy i zapoznania się z aktualną ofertą marki będzie to również doskonała okazja do zobaczenia jak młodzi mechanicy radzą sobie z finałowymi zadaniami VARTA w poszczególnych kategoriach Mistrzostw.

 

Kategorie:

 

  • Młody Mechanik
  • Mechanik Zawodowy
  • Elektromobilni
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
  • Młody Mechanik Motocyklowy – ta kategoria pojawia się w 2022 r. po raz pierwszy

 

Źródło: VARTA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).