VanKing na Automechanice w Moskwie | MOTOFAKTOR

VanKing na Automechanice w Moskwie

person Adrian Januszkiewicz 5/09/2018

Firma VanKing uczestniczyła w największych w Rosji targach branży motoryzacyjnej MIMS Automechanika Moskwa.

Targi miały miejsce w sierpniu 2018 r. i poświęcone były w całości szeroko pojętej branży motoryzacyjnej.

Rosja to jeden z największych rynków motoryzacyjnych na świecie, a obecność na targach pozwoliła nam na szybkie nawiązanie nowych znajomości. Dodatkowym powodem naszego uczestnictwa było otwarcie naszego moskiewskiego oddziału VanKing. Obecność na miejscu ułatwi nam znacząco kontakty i pozwoli na szybszą ekspansję na rynku rosyjskim. W zeszłym miesiącu otwarliśmy również oddział na Łotwie a do końca roku planujemy otwarcie kolejnych na Litwie. Jakub Sierzchała wiceprezes ds. rozwoju VanKing

 

Źródło: VanKing

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).