Valeo zapowiedziało webinar nt. sygnału PWM | MOTOFAKTOR

Valeo zapowiedziało webinar nt. sygnału PWM

person Redakcja 6/03/2023

Już 16 marca br. odbędzie się I część szkolenia online Valeo, dotyczącego wszelkich czujników stosowanych w pojazdach. Cz. I o sygnale PWM.

 

Metoda modulacji szerokości impulsu jest powszechnie stosowana we współczesnych pojazdach. W tej serii szkoleń, przekazana będzie wiedza na temat zasady działania, budowy i przeprowadzania pomiarów wszelkich czujników jakie są stosowane w pojazdach. Szkolenie poprowadzi mgr inż. Waldemar Busz – doświadczony trener i wieloletni praktyk mechaniki pojazdowej.

 

Podczas pierwszej części szkolenia poruszane będą tematy:

 

  • czujników indukcyjnych i hallotronowych
  • czujników magnetorezystancyjnych
  • czujnik NTC i PTC

 

Ta wiedza pozwoli uczestnikom przeprowadzić pomiar diagnostyczny oraz właściwie zinterpretować wyniki.

 

Szkolenie odbędzie się 16 marca 2023 r. w dwóch godzinach do wyboru:

 

– godzina 8:00 – rejestracja 
– godzina 18:00 – rejestracja

 

Źródło: Valeo

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).