Valeo szkoli na Politechnice Warszawskiej | MOTOFAKTOR

Valeo szkoli na Politechnice Warszawskiej

person Adrian Januszkiewicz 16/04/2019

Specjaliści z zespołu Tech'Care firmy Valeo przeprowadzili dla studentów wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej szkolenie z tematyki DKZ.

Szkolenie poprzedzone zostało krótkim wstępem, w którym Lucjan Żukow, trener techniczny Valeo, omówił specyfikę funkcjonowania rynku części motoryzacyjnych. Wyjaśnił rynkową rolę producentów części, dostarczających swoje wyroby na pierwszy montaż dla producentów samochodów. Nie zabrakło także odniesień do aftermarketu. Studenci poznali również historię firmy Valeo oraz jej ofertę.

 

Właściwa część szkolenia rozpoczęła się od omówienia zasad działania dwumasowych kół zamachowych oraz przedstawienia ich typów. Poruszono fizyczne aspekty pracy mechanizmów, których zadaniem jest tłumienie drgań. Sporo uwagi poświęcono niedawno zaprezentowanej innowacji Valeo, jaką jest dwumasowe koło VBLADE. Szkoleniowcy wykazali różnice pomiędzy VBLADE a innymi obecnymi na rynku rozwiązaniami. Nowość Valeo zamiast tradycyjnie stosowanych sprężyn łukowych wyposażona jest w sprężyny piórowe, czyli tak zwane „blade’y”.

 

Na zakończenie przyszedł czas na sesję pytań i odpowiedzi. Wszyscy uczestnicy spotkania, którzy wypełnili poprawnie test wiedzy online mogli także uzyskać certyfikat. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez Valeo było losowanie nagród wśród uczestników szkolenia.

 

Dzięki zorganizowanemu spotkaniu studenci mieli okazję zdobyć unikalne informacje o dwumasowych kołach zamachowych z pierwszej ręki, czyli bezpośrednio od ich producenta na pierwszy montaż.

 

Na stronie internetowej https://www.valeoservice.pl/pl/szkolenia-techniczne dostępne są także szkolenia online w formie webinarów, które można obejrzeć w dowolnym czasie po wcześniejszym zarejestrowaniu się.

 

Źródło: Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).