Uwolnij potencjał silnika z Orlen Oil

Uwolnij potencjał silnika z Orlen Oil

person Redakcja 11/11/2023

ORLEN OIL – jeden z wiodących producentów olejów silnikowych do motoryzacji – wystartował z kolejną odsłoną kampanii „Uwolnij potencjał silnika”.

W ramach kampanii wizerunkowej został przygotowany konkurs konsumencki, który składa się z czterech tygodniowych etapów. Bohaterem każdego, jest inny kierowca sportowy związany ze spółką ORLEN OIL. Są to: Kajetan Kajetanowicz, Bartosz Zmarzlik, Kuba Przygoński i Miko Marczyk. W konkursie co tydzień do wygrania są karty paliwowe o wartości 100 zł, 500 zł oraz 2000 zł, a także zestawy gadżetów z autografem ambasadora promującego dany etap. Akcję wspiera stworzona w tym celu strona internetowa – konkursorlenoil.pl.

Oleje ORLEN OIL zostały stworzone tak, aby zapewniać nie tylko większą wydajność, ale także oszczędność paliwa, a przy tym ograniczać emisję szkodliwych substancji. Nasi technolodzy opracowali formułę, która gwarantuje ochronę w każdych warunkach i przez cały okres eksploatacji. Kampania wizerunkowa ORLEN OIL ma na celu podkreślenie znaczenia właściwego doboru oleju dla osiągnięcia maksymalnej wydajności jednostki napędowej. Chcemy zachęcić kierowców do zaufania polskiej marce, dzięki której mogą cieszyć się pełnym potencjałem swojego silnika. Anita Wierciak-Kaperek Dyrektor Biura Marketingu ORLEN OIL

 

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do 3 grudnia 2023 r. kupić olej ORLEN OIL lub LOTOS biorący udział w promocji, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wykonać zadanie: „Podziel się najciekawszą przygodą, jaka spotkała Cię w podróży”. W konkursie przewidziane są nagrody dodatkowe w postaci e-kuponów na mega zestaw: kawa + hot dog, do wykorzystania na stacjach ORLEN – dla pierwszych 200 poprawnie zweryfikowanych zgłoszeń w każdym tygodniu trwania konkursu.

 

Źródło: ORLEN OIL

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).