Usterka turbosprężarki – wymień lub napraw z częściami EVORON | MOTOFAKTOR

Usterka turbosprężarki – wymień lub napraw z częściami EVORON

EVORON oferuje całe turbosprężarki oraz części do ich naprawy z 2-letnią gwarancją. Wszystkie podzespoły i układy przechodzą szczegółowe testy jakości.

Na wydajność silnika mają wpływ dziesiątki, jeśli nie setki czynników. Do szczególnie ważnych należy niezawodna turbosprężarka. Jej precyzyjna budowa turbosprężarek wymaga stosowania wysokiej jakości części. Taki asortyment zapewnia marka EVORON, której produkty dostępne są w sieci sprzedaży Inter Cars oraz przez Inter Cars e-Catalog.

Wszystkie komponenty wykorzystywane w produkcji podzespołów EVORON są staran­nie wyselekcjonowane i wszechstronnie testo­wane w Polsce z gwarancją jakości wykonania. Części spełniają normy jakościowe określone przez producentów OEM.

Kompletne turbosprężarki

EVORON oferuje szeroką gamę turbosprężarek do najpopularniejszych samo­chodów. Szereg zaawanso­wanych technicznie testów sprawia, że są doskonałym wyborem, zapewniającym bezpieczną i niezawodną pracę silnika.

Zespoły środkowe (CHRA) dla wszystkich typów turbin

W Inter Cars dostępne są kompletne kartridże EVORON (CHRA), gotowe do montażu na turbosprężarce także przez mechaników, którzy nie specjalizują się ściśle w turbinach.

Wszystkie kartridże przed wdrożeniem do sprzedaży są bowiem testowane na nowych, oryginalnych turbosprężarkach. Każdy kartridż jest wyważony dynamicznie na wysokoobrotowej wyważarce i jest gotowy do montażu bez konieczności posiadania wywa­żarki w warsztacie.

Nastaw­niki pneumatyczne i elektroniczne

Nastawnik turbosprężarki (znany także jako aktuator) jest kluczowym elementem turbosprężarki ze zmienną geometrią łopatek i odgrywa pierwszoplanową rolę w działaniu tego podzespołu.

Zadaniem nastawnika jest bardzo szybkie i precyzyjne sterowanie ruchem łopatek. W ten sposób element kontroluje ilość ciśnienia doładowania wytwarzanego przez turbo. Tym samym bezpośrednio wpływa na utrzymanie optymalnej wydajności silnika oraz zapobiega niepotrzebnemu zużyciu turbosprężarki.

Oferta EVORON obejmuje ponad 50 różnych nastawników z elektroniką, co pokrywa 90% dostępnych na rynku turbosprężarek. Oferta jest wciąż poszerzana, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby mechaników i kierowców.

Siłowniki marki EVORON

Siłowniki (pot. zawory) marki EVORON spełniają właściwości i parametry techniczne OE. Przed dystrybucją przechodzą szczegółowe testy dzia­łania po montażu na oryginalnych turbosprę­żarkach, zapewniając ich prawidłowe działanie.

Nowe przewody olejowe

Przewód ole­jowy turbo­sprężarki jest częścią silnika, którego funk­cją jest sma­rowanie wałka turbosprę­żarki. Jednym z głównych powodów awarii turbo­sprężarki jest nieprawid­łowe smarowanie. Aby uniknąć usterek w przyszłości, przewód olejowy powinien być wymieniany na nowy za każdym ra­zem, gdy instalowana jest nowa turbosprężarka. Wymiana turbosprężarki wraz z nowym przewo­dem olejowym EVORON zapewnia prawidłowe działanie układu turbodoładowania.

Kompletne zestawy montażowe

Zestawy montażowe do turbosprężarek produ­kowane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniając pełną szczelność wszystkich połączeń podczas wymiany turbosprężarki. Eksperci marki gwarantują jakość identyczną do części oryginal­nych zarówno pod kątem precyzji wykonania jak i użytych materiałów. Nowością w ofercie, są zestawy rozszerzone o dodatkowe elementy, niezbędne do wymiany turbosprężarki tj. obejmy, szpilki, na­krętki i podkładki (numery katalogowe z rozszerzeniem PLUS np. EVMK0001-PLUS).

Jak dobrać właściwy produkt EVORON w Inter Cars e-Catalog?

Aby znaleźć odpowiednią część marki EVORON, wpisz w pole wyszukiwarki katalogu numer OE/OEM znaleziony na tabliczce znamionowej naprawianej lub wymienianej turbosprężarki.

Dowiedz się więcej na evoron.eu!

Sprawdź ofertę marki za pomocą Inter Cars e-Catalog!

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).