Urządzenie do geometrii kół Hofmann Geoliner 609 w ofercie firmy Sosnowski | MOTOFAKTOR

Urządzenie do geometrii kół Hofmann Geoliner 609 w ofercie firmy Sosnowski

person Adrian Januszkiewicz 20/10/2022

Oferta firmy Sosnowski została rozszerzona o nowe urządzenie Hofmann Geoliner 609, które służy do pomiaru geometrii kół.

 

Hofmann Geoliner 609 to urządzenie nowej generacji, wyposażone w ultraszybkie kamery NextGen z pomiarem do 60 razy na sek.

 

Urządzenie kierowane jest do warsztatów poszukujących ekonomicznego urządzenia z prostymi procedurami regulacji geometrii kół, oraz pomiarem w technologii 3D, który gwarantuje najwyższą precyzję pomiaru.

 

Kamery oraz jednostkę sterującą Hofmann Geoliner 609 zamontowano na jednym statywie, szafkę sterowania z monitorem zastąpiono tabletem. Po złożeniu/obróceniu belki z kamerami, Hofmann Geoliner 609 praktycznie nie zajmuje cennej przestrzeni w warsztacie.

 

Urządzenie Hofmann Geoliner 609
Urządzenie Hofmann Geoliner 609

 

Źródło: Sosnowski

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).